سخنان تند سردار قاسمی در یزد:

در یزد باید به تبعیت از آیت‌الله علم‌الهدی از برگزاری کنسرت‌ها جلوگیری شود!

چون به حرف حضرت آقا گوش نمی‌دهند، در یزد باید به تبعیت از آیت‌الله علم‌الهدی از برگزاری کنسرت‌ها جلوگیری شود.

به گزارش یزدی نیوزمسئول اطلاعات عملیات لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) گفت: بر خلاف اینکه عده‌ای مهم‌ترین دستاورد خود را برجام می‌دانند، اعلام می‌کنیم که دستاوردی خفت‌بارتر از برجام نداشته‌ایم.

سردار سعید قاسمی در یادواره شهدای ستارگان راه با تسلیت به مناسبت ایام شهادت امام جواد(ع) اظهار داشت: امشب باید پیام یادواره از شهر ولایتمدار یزد نه شهری که عده‌ای صفت پایتخت اصلاحات را به آن چسباندند، به گوش همگان برسد و تودهنی بزرگی به منافقان جدید و استکبار جهانی زده شود.

وی با اشاره به اینکه یادواره امشب، یادواره شهدای مدافع حرم است، عنوان کرد: پدیده داعش چهار پنج سال است که پا به عرصه وجود گذاشته و هیلاری کلینتون در کتابش اعلام کرده که او تولیدکننده داعش است.

قاسمی خاطرنشان کرد: این نسخه‌ای که کلینتون امروز در منطقه پیچیده، سال‌ها پیش برای ما پیچیدند اما به چند دلیل نگرفت که یکی محوریت قدرتمند ولایت‌فقیه بود و به همین دلیل بود که در فتنه ۸۸ شعارها علیه اصل ولایت فقیه بود و اتفاقا شهدایی نظیر شهید صدوقی، شهید مسیر تصویب اصل ۱۱۰ قانون اساسی بود و همین یک نکته کفایت می‌کرد برای اینکه مغضوب دیکتاتورها باشد.

وی ادامه داد: نسخه‌ای برای عراق، افغانستان و سوریه پیچیده شد که تا اکنون درگیر آن هستند و اینکه چگونه نسخه‌ای که در کردستان برای ما پیچیدند به نتیجه نرسید و همه شهرها به مام وطن بازگشت، جزو اعجازی است که در تاریخ اتفاق افتاده اما متاسفانه این داستان محو است و نه در مدرسه، نه در دانشگاه و نه در حوزه به آن پرداخته نشده در حالی که برای آن می‌توان مطالب مفصلی تدوین کرد و نکته اصلی این مطلب این است که چرا نسخه‌ای که اکنون در عراق و سوریه و … پیچیده‌اند در ایران و در کردستان ظرف دو سال جمع شد.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: البته در زمان بازرگان دو استان کاملا بخشیده شد، همان بازرگانی که چند ماه پیش عده‌ای در یزد از آن تعریف و تقدیر کردند اما با دلاورمردی‌های فرزندان این مرز و بوم، دوباره بازگشت.

وی ادامه داد: پدیده‌ای که به اسم داعش اتفاق افتاده بر اساس روایاتی که از امیرالمومنین(ع) نقل می‌کنند، یک پدیده آخرالزمانی است یعنی بین‌النهرین با معضلی مواجه می‌شود که متصل به ظهور امام زمان(عج) می‌شود.

قاسمی تصریح کرد: چیزی به اسم داعش نداریم و داعش دروغ محض است و اینها خود یهودی‌ها هستند اما سربازگیری آنها از آفریقا، بوسنی،‌ تاجیکستان و ۷۲ ملت انجام شده و سربازانی به صف کرده‌اند و نبرد آخرالزمان به راه انداخته‌اند.

وی تاکید کرد: شهدای حرم ما در نبرد با داعش کشته نشدند اینها در نبرد رویارویی با آل‌یهود و آل‌سعود شهید شدند.

مسئول اطلاعات عملیات لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) با اشاره به سئوال‌هایی که در مورد علت حضور جوانان ایرانی در جنگ حلب پرسیده می‌شود، عنوان کرد: در توجیه اینکه چرا باید برویم و آنجا کشته شویم باید بگوییم اگر نرویم، باید خط پدافندی را به داخل بیاوریم همانطور که در هفته گذشته اتفاق افتاد و یک تیم در کرمانشاه، یکی در سرپل ذهاب و یکی در کردستان دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: البته این تحلیل که برای تقویت مرزها باید در حلب بجنگیم نیز اشکالاتی دارد و نباید قومیت‌گرایی ایجاد کنیم، آنچه که آرزوی امام بود و نشد و می‌توانست تودهنی بزرگی به استکبار بزند این جمله بود که «راستی اگر بسیج جهانی مسلمین جهانی تشکیل شده بود، چه کسی جرات این همه جسارت به فرزندان معنوی رسول الله(ص) را داشت» اما عده‌ای دو دهه به دنبال کارهای اقتصادی رفتند و از این معنا غافل شدند.

قاسمی خاطرنشان کرد: اگر این افکار انحرافی نمی‌آمد امروز در اروپا می‌جنگیدیم، اینکه در حلب می‌جنگیم، عقب‌نشینی است.

وی ادامه داد: این توانی که امروز از ایران در حلب می‌بینید، ۱۰ درصد توان ما است و بقیه آن در اصطکاک‌های داخلی و انحرافات داخلی و تفکرات انحرافی صاحب منصبان صرف می‌شود مثل اینکه روغن زیر پا ریخته باشد، زیرا تلاش می‌کنی اما جلو نمی‌روی.

این استاد دانشگاه تصریح کرد: باید دست تک‌تک پدر و مادران شهدا را ببوسیم که درک سیاسی بالایی از این شرایط سخت دارند و با وجود اینکه فرزندان خود را به نبرد فرستاده‌اند، زخم زمان نیز می‌شوند که پول گرفتند و رفتند و مادران شهدا باید در مقابل چنین صحبت‌هایی مانند حضرت زینب (س) تحمل آورده و این زخم زبان‌ها را تاب بیاورند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به صحبت‌های وزیر مسکن که هرجا رفتند گفتند که طرح مسکن مهر از بدترین طرح‌های جمهوری اسلامی ایران بوده است، افزود: در جواب ایشان عرض می‌کنیم که برجام از نظر ما یکی از نکبت‌بارترین، ذلت‌بارترین و سازش‌پذیرترین طرح‌های جمهوری اسلامی طی این ۳۷ سال بوده است.

قاسمی ادامه داد: این طرح برجام که در آن رسما از ابتدا توصیه‌ها و رهنمودهای رهبر در آن نادیده گرفته شد، هرچند که این طرح برای ۲۰ سال پیش اینها بوده است، طرحی است که دستاوردهای هسته‌ای ما را بتون کرد و طرحی است که دست دشمن در نفوذ و جاسوسی باز شد و هفته‌ای نیست که اطلاعات گروه تروریستی و جاسوسی را دستگیر نکند.

وی خاطرنشان کرد: نفوذ خود برجام است نه اینکه از دستاوردهای آن باشد، برجام برنامه‌ای خسران‌آور و ویرانگر بود که به دنبال آن گفتند باید گزارش عملکرد مالی خود را به دولت‌های استکباری بدهید.

قاسمی یادآور شد: البته این برجام، برجام یک بود و برجام مقدماتی قطع‌نامه ۵۹۸ و جام زهری بود که به امام راحل خورانده شد و بعد از آن هم برجام‌های چندگانه دیگر که در برنامه ششم نوشته شد و به مجلس داده می‌شود که احتمالا رئیس مجلس این بار هم برای تصویب آن مساعدت می‌کند.

وی اظهار داشت: یکی از این برجام‌ها،‌ برجام نفتی است،‌ برجامی که وزیر نفت اعلام می‌کند هرکس جلو بیاید توی دهانش می‌زنم، برجام آموزش و پرورشی است که وزیر آموزش و پرورش پنهانی دارد کار خود را می‌کند و مدارس را به احزاب می‌فروشد، برجام در آموزش عالی، برجام در بهداشت، برجام در صنعت و واگذاری کارخانه‌ها،‌ برجام در تجارت، برجام در کشاورزی اینها ۱۰ تا ۱۵ برجام دارند که یکی یکی پیاده می‌کنند.

مسئول اطلاعات عملیات لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) ادامه داد: در اینجا یک‌بار دیگر می‌گوییم که تا زمان انتخابات باید منتظر کارهای پیچیده و جدیدی باشیم یعنی هر روز یک جریان پرروگری فعالیت کند، یعنی رهبری سه بار کارت قرمز نشان دهند که حقوق‌های نجومی را اعلام کنید اما آنها اول بگویند ۴ هزار نفرند، بعد بگویند ۴۰۰ نفر و همینطور آمار را کم کردند و در نهایت گفتند اینها ذخایر انقلاب هستند.

قاسمی تصریح کرد: در اینجا به آنها که یزد و اردکان را پایتخت اصلاحات آمریکایی قلمداد می‌کنند اعلام می‌کنیم که اینجا شهر علمدارانی همچون آیت‌الله صدوقی است که دست بر قضا از همان ابتدا پایگا‌ه‌های منافقان و نفوذی‌ها را می‌زدند و آنها را معرفی می‌کردند.

وی عنوان کرد: یزد هنوز عملداری دارد که ۳۷ سال است همچون شیر در زنجیری است که کسی دنبال پرونده‌اش نیست و او احمد متوسلیان است، فردی که پرونده‌اش پیگیری نشد زیرا اگر پیگیری شود و بیاید، اولین سیلی را به من، بعدی را به رئیس جمهور، بعدی را به سخنگو و … می‌زند.

قاسمی ادامه داد: یزد یک شهید دارد، شهید محمد منتظر قائم که آمریکایی‌ها را در صحرای طبس متوقف کرد و برای پرده برداشتن از نفوذ در محل حادثه طبس حاضر شد و در آخر او را به شهادت رساندند تا دستشان رو نشود.

وی اظهار داشت: اگر عده‌ای یک جمله قرآن از سوره مائده را فقط روخوانی کرده بودند که می‌گوید با یهود و نصارا یکی نشو، از آنها تبعیت نکن، امروز اینگونه سنگ برجام را به سینه نمی‌زدند ولی اینها نمی‌خواهند حکم اولیه قرآن و اسلام را بپذیرند.

قاسمی در مورد کنسرت‌ها نیز گفت: چون به حرف حضرت آقا گوش نمی‌دهند، در یزد باید به تبعیت از آیت‌الله علم‌الهدی از برگزاری کنسرت‌ها جلوگیری شود.

فارس

بخش نظردهی بسته شده است..