با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری یزد؛

بخشدار مرکزی اشکذر معرفی شد

بخشدار مرکزی اشکذر در مراسمی با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری یزد و جمعی از مسئولان شهرستان اشکذر معرفی شد.

به گزارش یزدی نیوز، مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد در این مراسم با بیان اینکه هر چند وقت یکبار مراسم تکریم و معارفه برگزار می‌شود؛ گفت: این نشان می‌دهد که پست و مقام‌ها ماندگار نیست و خوش به سعادت کسی که زمانی که مسئولیت خود را واگذار می‌کند در پیشگاه خدا و مردم و شهدا روسفید باشد.

سعید رستگاری افزود: با تغییر دولت‌ها، تغییر مسئولیت‌ها اجتناب‌ناپذیر است؛ اما علت ماندگاری بخشدار سابق که این مسئولیت را در دولت قبل پذیرفته بود؛ تلاش، جدیت، باانگیزه و روحیه انقلابی بوده است.

وی همچنین با اشاره به ویژگی‌های بخشدار مرکزی جدید عنوان کرد: امیدواریم همه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی تلاش کنند تا با همراهی و همدلی با وی، توسعه و پیشرفت بیشتر را در این بخش رقم بزنند.

رستگاری با اشاره به مشکلات و چالش‌های شهرستان اشکذر، مهمترین مشکل این شهرستان را مقوله آلودگی هوا برشمرد و افزود: امیدواریم با جدیت مسئولان این شهرستان، مشکلات این منطقه برطرف شود.

وی با تاکید بر اینکه کار باید فقط برای رضای خدا انجام شود، بیان کرد: اگر کار برای خوشایند مسئولان بالادستی انجام شود، خسرالدّنیا والآخره خواهیم بود اما اگر برای رضای خدا انجام شود، اگر مشکلی نیز ایجاد شد، عنایت خداوند آن را در مسیر درست قرار خواهد داد.

رستگاری همچنین با تاکید بر انجام کار شبانه‌روزی برای مردم عنوان کرد: فرصت مسئولیت بسیار اندک است و باید از فرصت اندکی که در اختیار داریم استفاده کنیم و کارهای بزرگ و ماندگار انجام دهیم.

وی با اشاره به ویژگی‌های یک مدیر انقلابی، اظهار داشت: مدیر انقلابی باید در هر ساعتی از شبانه‌روز در دسترس باشد و باید با بازدید میدانی مسائل مردم را حل کند زیرا با پشت میزنشینی کاری از پیش نمی‌برد.

مدیرکل سیاسی استانداری یزد همچنین با تاکید بر ضرورت تقویت وحدت به ویژه در میان روستاها، اظهار داشت: مبادا عملکرد مدیران به نحوی باشد که میان مردم دو منطقه یا روستا تفرقه ایجاد شود.

رستگاری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امسال یکی از مهمترین رویدادهای سیاسی در کشور رقم خواهد خورد، بیان کرد: ۱۱ اسفند زمان برگزاری انتخابات مجلس است و باید مقدمات حضور پرشور مردم در انتخابات فراهم شود.

وی همچنین بر لزوم همکاری و هماهنگی بخشدار مرکزی اشکذر با ائمه جمعه شهرستان تاکید کرد و گفت: سیاست‌ها و برنامه‌های بخشداری مرکزی باید با برنامه‌های شهرستان هم راستا باشد و هماهنگی کامل با فرماندار شهرستان برقرار باشد.

رستگاری همچنین بر لزوم فسادستیزی تاکید کرد و اظهار داشت: مردم از ابتدای انقلاب همه سختی‌ها را به جان خریدند اما هرجا فساد ایجاد شود، آه از نهاد مردم بلند می‌شود بنابراین فسادستیزی باید در راس برنامه‌های همه مسئولان باشد.

افکار عمومی بزرگترین سرمایه است

حجت‌الاسلام طالبیان، امام جمعه اشکذر نیز در این مراسم از عملکرد مطلوب بخشدار سابق قدردانی و برای بخشدار جدید مرکزی آرزوی موفقیت کرد و با بیان اینکه بزرگترین سرمایه ما افکار عمومی است، افزود: در مورد درخواست‌هایی که مردم از مسئولان استان یزد دارند، جوابی از سوی رسانه‌ها، به آنها داده نشده است.

خدمت به خلق خدا در همه زمان‌ها و مکان‌ها در اولویت است

فرماندار شهرستان اشکذر نیز در این مراسم با بیان اینکه در همه زمان‌ها و مکان‌ها خدمت به خلق در اولویت است، اظهار داشت: ظرفیت‌های خوبی در رستاق با توجه به پویایی این بخش وجود دارد و خوشبختانه در رستاق مهاجرت به روستا بسیار بیشتر از مهاجرت از روستا است.

روح‌الله ردائی ضمن قدردانی از زحمات و بیان برخی از ویژگی‌های مدیریتی بخشدار سابق، اظهار امیدواری کرد: بخشدار جدید بخش مرکزی اشکذر با قوت هرچه تمام مسئولیت خود را آغاز کند.

در این مراسم از زحمات امیر ملانوری شمسی تقدیر و حامد پوررضایی کریم‌آباد به عنوان بخشدار مرکزی اشکذر معرفی شد.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..