مرکز علمی کاربردی میراث فرهنگی یزد دانشجو می پذیرد

به گزارش یزدی نیوزسرپرست مرکز علمی کاربردی میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری استان یزد با اعلام این خبر گفت: این مرکز برای ترم مهر ماه در رشته های مختلف مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به جذب دانشجو نموده است.

از مهمترین شرایط و تسهیلات ویژه تحصیل در این مرکز؛ شهریه پایین و  تقسیط بندی آن  و ارائه مدرک معتبر مورد تأیید وزارت علوم است.
فاطمه دانش یزدی از پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی در رشته های مدیریت گردشگری، هتلداری و طلا و جواهر و در مقطع کارشناسی هتلداری و گردشگری خبر داد.
وی در ادامه افزود: علاوه بر آموزش و تربیت نیروهای کارآمد و متخصص در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رشته های طلا و جواهر در مقطع کاردانی و رشته هتلداری در مقطع کارشناسی برای اولین بار در استان ارائه شده است و امیدواریم با توجه به سند چشم انداز سال ۱۴۰۰ و اهمیت گردشگری در استان یزد بتوان در تربیت نیروی ماهر گامی موثر برداشت.
خاطرنشان می سازد: علاقمندان به ثبت نام و تحصیل در رشته های فوق می توانند از سایت رسمی سازمان آموزش کشور به آدرس: www.sanjesh.org اقدام و یا جهت مشاوره و ثبت نام حضوری به مرکز میراث فرهنگی واقع در خیابان ایرانشهر، کوچه هاشم خان، خانه تاریخی هاشم خان از ساعت ۸ الی ۲۰ مراجعه نمایند.

 

بخش نظردهی بسته شده است..