آغاز به کار۳دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در یزد

به گزارش یزدی نیوزمعاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری یزد از آغاز به کار سه دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در استان خبر داد.

سیدمصطفی فاطمی گفت: با آغاز به کار دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری گنبدآبی، آفتاب نقره ای و دیدنی های کویر ایران تعداد دفاتر موجود در استان به ۶۹ واحد رسید.
وی ضمن اشاره به ضرورت فراهم نمودن زیرساخت های گردشگری در یزد افزود: یزد هم اکنون به عنوان سه شهر برتر کشور در گردشگری شناخته می شود بنابراین باید تمام امکانات و زیرساخت های لازم جهت رفاه حال گردشگران فراهم شود که دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری فعال و هتل ها از جمله زیرساخت های لازم و مهم در این عرصه به حساب می آیند.
این مسئول با اشاره به این نکته که مهمترین کار دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری برآورد تقاضا یا ایجاد تقاضای مثبت نسبت به جاذبه های گردشگری و به نوعی پیش بینی انگیزه های مردم برای مسافرت می باشد.
فاطمی گفت: این موسسات با برگزاری تورهای گردشگری در اختیار قرار دادن راهنما ، تهیه بلیط و تأمین رفاه مسافران در سفر به یک شهر را بر عهده دارند تا گردشگر به راحتی و بدون اتلاف وقت بتواند از امکانات گردشگری آن منطقه استفاده نماید.
وی تصریح کرد: با بالابردن سطح کیفیت خدمات سفر، ارائه بسته های جدید گردشگری و نظارت دقیق بر فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، مسافران خاطره ای خوب از سفر به شهر و دیارمان با خود به یادگار می برند.
استان یزد دارای شش هزار اثر تاریخی و فرهنگی است.
منبع: ایرنا

 

بخش نظردهی بسته شده است..