پرونده لیگ برتر اسکواش در یزد بسته شد

لیگ برتر اسکواش باشگاه‌های کشور با برگزاری رقابتهای هفته پایانی این مسابقات به میزبانی یزد و معرفی و تجلیل از تیم‌ها و نفرات برتر با حضور رئیس فدراسیون اسکواش و مسئولان استانی خاتمه یافت.

این رقابتها در دو بخش آقابان و بانوان از ۲۲ تا ۲۷ تیرماه به میزبانی تیم الماس کویر حدید و در سالن بین المللی اسکواش مجموعه ورزشی کوثر شهر یزد برگزار شد.

در پایان رقابتهای بخش بانوان که با حضور ۷ تیم برگزار شد، تیم الماس حدید به عنوان اولین نماینده یزد در طول عمر اسکواش استان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

تیمهای مازند مازندران و بریسو گلستان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

این مسابقات در بخش مردان که با رقابت پنج تیم دنبال شد نیز پس از رقابت تنگاتنگ و نفس گیر نمایندگان یزد، تهران و آبادان، با قهرمانی تیم پالایش نفت آبادان خاتمه یافت.

در این بخش تیم الماس حدید یزد با اختلافی اندک در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم ملوان تهران سوم شد.

در رقابتهای لیگ دسته اول مردان باشگاه‌های کشور نیز که با حضور پنج تیم همزمان با این رقابتها در یزد برگزار شد، در پایان تیمهای اراک اسکواش، مازند اسکواش و مناطق نفت خیز جنوب به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شدند.

در این دوره از مسابقات، محمدصالح آقاخانی در بخش آقایان و نازنین تقی نژاد در بخش بانوان به عنوان پدیده این مسابقات معرفی و تجلیل شدند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..