فرمانده انتظامی استان یزد:

احتکار ۳ میلیاردی کالاهای اساسی در یزد کشف شد

فرمانده انتظامی استان یزد از کشف ۷۲ هزار و ۲۰۰ عدد تخم مرغ، پودر ماشین لباسشویی، شکر و روغن سرخ کردنی خارج از شبکه توزیع در بازرسی از یک انبار خبر داد.

عباسعلی بهدانی فرد اظهار داشت: بلافاصله مأموران پلیس اماکن با کسب خبری مبنی بر احتکار مقادیری تخم مرغ، روغن خوراکی از سوی فردی سودجو در انباری واقع در یکی از محله‌های شهرستان یزد، کالاهای احتکار شده را کشف و ضبط کردند.

وی گفت: مأموران با انجام تحقیقات نامحسوس و حصول اطمینان از وجود کالا در انبار مذکور، با هماهنگی قضائی به همراه تیمی از بازرسان اداره تعزیرات، جهاد کشاورزی و مرکز بهداشت به محل اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه تیم رسیدگی کننده پرونده در بازرسی از این انبار، ۷۲ هزار و ۲۰۰ عدد تخم مرغ، پودر ماشین لباسشویی، شکر و روغن سرخ کردنی خارج از شبکه توزیع کشف و آن را پلمب کردند، اظهار کرد: ارزش ریالی کالای‌های کشف شده توسط کارشناسان مربوطه بیش از ۳ میلیارد ریال اعلام شده است.

فرمانده انتظامی استان یزد از شهروندان خواست: هرگونه اخبار مربوط به قاچاق و احتکار کالا را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند تا اقدامات قانونی در اسرع وقت انجام شود.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..