دستگیری ۲۰ دختر و پسر در پارتی

no-thumbs

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه محمد رسول‌الله‌(ص) شیراز گفت: بنا به درخواست و گزارش‌های مردمی با پیگیری‌های انجام‌شده جمعه ۵ شهریور با حکم مقام قضائی ۲۰ دختر و پسر در یک پارتی شبانه در شیراز دستگیر شدند.

به گزارش یزدی نیوزسرگرد پاسدار مهدی عباسی ارجمندی اظهار داشت: برای مقابله با ترویج فرهنگ غرب و جلوگیری از ناهنجاری‌ها و معضلات اجتماعی نیروهای سپاه در اقدامی هماهنگ و بنا به درخواست و گزارش‌های مردمی با پیگیری‌های انجام‌شده جمعه ۵ شهریور با حکم مقام قضائی ضمن ورود به پارتی شبانه در شمال‌غرب این شهر موفق به دستگیری ۲۰ دختر و پسر شد.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه محمد رسول‌الله‌(ص) شیراز گفت: با توجه به منطقه استحفاظی این ناحیه در شمال‌غرب شیراز و وجود باغ‌شهری‌های متعدد در این منطقه از گردانندگان و شرکت‌کنندگان در این محافل غیرقانونی درخواست می‌شود از دایر کردن محافلی که با موازین اسلامی مغایرت دارد، خودداری کنند.

عباسی ارجمندی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای حفظ ارزش‌های انقلاب هر حرکت هنجارشکنانه‌ای در جامعه را مشاهده کند با رعایت موازین قانونی به شدت با آن برخورد می‌کند.

جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه ناحیه محمد رسول‌الله‌(ص) شیراز بیان کرد: مردم مؤمن و شهیدپرور شیراز در صورت مشاهده هرگونه حرکت‌های غیراخلاقی و غیراسلامی با شماره تلفن ۱۱۴ که به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی و پیگیری است، تماس بگیرند.

تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..