بهره برداری از دوطرح فولادی در استان یزد

به گزارش یزدی نیوزبا حضور «حسین ابویی مهریزی»معاون طرح و برنامه‌ وزارت صنعت، معدن وتجارت «کارخانه فولاد در اشکذر » و« شرکت پارمیدا پولاد ایساتیس»استان یزد به بهره‌برداری رسید.

« شرکت پارمیدا پولاد ایساتیس»، تولیدکننده شمش‌های فولاد با ظرفیت تولید ۴۵ هزار تن و با سرمایه‌گذاری بیش از ۲۹۳ میلیارد ریال در شهرستان اشکذر استان یزد واقع شده است.

همچنین این شرکت توانسته است برای ۱۰۰ نفر شغل ایجاد کند.شرکت پارمیدا پولاد ایساتیس که

درشهرک صنعتی فولاد اشکذر واقع شده که روزانه ۱۲۰ تن و ماهانه بیش از سه هزار تن شمش فولاد تولید می کند.

برپایه این گزارش ؛ معاون طرح و برنامه‌ وزارت صنعت، معدن وتجارت در سفر خود به استان یزد همچنین «صنایع مفتولی سپند پیج یزد» و «طرح فولاد چادرملو» را مورد بازدید قرار داد.

گفتنی است: «صنایع مفتولی سپند پیچ یزد» در شهرک صنعتی فولاد اشکذر  با ظرفیت ۱۵ هزار تن کشش عمیق فولاد در سال و تولید سالانه ۹ هزار تن انواع پیچ و مهره را داشته و سرمایه‌گذاری انجام گرفته آن بالغ بر ۱۱۴ میلیارد و ۷۱۰ میلیون ریال است که می تواند برای ۳۵ نفر شغل ایجادکند.

همچنین« فولاد چادرملو» از جمله طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان است که هم‌اکنون دارای پیشرفت ۹۷ درصدی است و پیش‌بینی می‌شود تا پاییز امسال مورد بهره‌برداری قرار گیردکه معاون وزیر صنعتف معدن وتجارت از واحد ذوب گندله‌سازی و آهن اسفنجی مجتمع فولاد چادرملو در اردکان بازدید  کرده است.

بخش نظردهی بسته شده است..