آغاز اردوی تیم ملی شمشیربازی بانوان در یزد

مدیر فنی تیم ملی شمشیربازی سابر دختران گفت: مرحله پنجم اردوی تیم ملی شمشیربازی بانوان ایران به میزبانی استان یزد آغاز شد.

به گزارش یزدی نیوز، به نقل از روابط عمومی هیأت شمشیربازی این استان، مسعود فتوحی، در خصوص برگزاری اردوهای تیم ملی اسلحه سابر دختران اظهار کرد: تاکنون پنج مرحله از اردوی آمادگی سازی تیم ملی دختران به منظور شرکت در مسابقات مختلف برگزار شده است که هم اکنون مرحله پنجم آن به میزبانی استان یزد  آغاز خواهد شد.

وی در خصوص جزئیات برگزاری این مرحله از اردو افزود: این مرحله از اردو از عصرروز ۱۷ خرداد ماه با حضور شش ملی پوش از استان های یزد، گیلان، اصفهان و تهران به منظور حضور در مسابقات آسیایی هانگژو آغاز و تا ۲۴ خرداد ماه ادامه دار خواهد بود.

مدیر فنی تیم ملی شمشیربازی سابر دختران گفت: در این مرحله از اردو «نجمه سازنچیان» به عنوان کاپیتان در کنار «شیدا عالمی و آسیا صدیقی» از استان یزد، «فائزه رفیعی» از استان گیلان، «کیانا باقرزاده» از استان تهران و «نرگس کدخدایی» از استان اصفهان تمرینات خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی هیات شمشیربازی استان یزد پیگیری خواهند کرد.

فتوحی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ که قرار بود در تاریخ ۱۰ الی ۲۵ سپتامبر سال ۲۰۲۲ برگزار شود پس از تعویق به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور چین، در تاریخ ۲۳ سپتامبر تا ۸ اکتبر سال ۲۰۲۳ مصادف با اول مهر ماه تا ۱۶ مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

منبع:خبرگزاری فارس

بخش نظردهی بسته شده است..