شهریور امسال؛

فاز اول بزرگترین اکوپارک کویری کشور در یزد بهره‌برداری می‌شود

استاندار یزد با اشاره به اینکه کویر یزد در دسترس‌ترین کویر کشور است، گفت: بزرگترین اکوپارک کویری کشور شهریور امسال توسط شهرداری یزد بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش یزدی نیوز مهران فاطمی در بازدید از اکوپارک یزد با اشاره به اینکه کویر یکی از ظرفیت‌ها منحصر به فرد استان یزد است، اظهار داشت: کویر یزد ویژگی متفاوتی نسبت به سایر کویرهای کشور دارد و این ویژگی، دسترسی آن به ویژه در شهر یزد است.

وی با تاکید بر اینکه همین موضوع جذابیت‌های بسیاری را ایجاد می‌کند، تاکید کرد: پروژه اکوپارک یزد از چندسال قبل آغاز شده اما در یک دوره با توقف همراه بود.

استاندار یزد ادامه داد: به همت شورای شهر و شهردار یزد، این پروژه قرار است دوباره فعال شود و تلاش می شود که تا شهریور، فاز اول این پروژه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و هزینه‌های زیرساختی که شهرداری یزد انجام می‌دهد، به بهره‌برداری برسد و از این جذابیت به عنوان یک فضای تفریحی و گردشگری به نحو مطلوب استفاده شود.

فاطمی گفت: امیدوار هستیم با هماهنگی که شکل خواهد گرفت و بازبینی که در طرح این پارک توسط مشاوران متخصص انجام می‌شود، شاهد آن باشیم که بزرگترین اکوپارک کویری کشور در شهر یزد برای استفاده مردم یزد، شهرستان‌های مجاور و سایر نقاط استان به بهره‌برداری برسد.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..