مهلت انتخاب رشته کنکور تمدید شد

به گزارش یزدی نیوزمشاور عالی سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ تا ساعت ۲۴ روز یکشبنه ۳۱ مرداد ماه خبرداد.

 
حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به اینکه اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در مورد اعلام ظرفیت پذیرش جدید توسط دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی و یا اصلاحاتی در رشته‌های مورد پذیرش توسط برخی دانشگاه‌ها و دفتر گسترش آموزش عالی از عصر امروز (چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه) روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور که به نشانیwww.sanjesh.org  قرار می‌گیرد، به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای داوطلبان، مهلت انتخاب رشته و ثبت کد رشته محل‌ها در فرم اینترنتی ثبت‌نام تا ساعت ۲۴ یکشبنه ۳۱ مرداد ماه تمدید شد.
 
وی در ادامه از امکان ویرایش اطلاعات داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته نموده‌اند خبرداد و افزود: همچنین داوطلبانی که قبلا انتخاب رشته خود را انجام داده‌اند، می‌تواند تا ساعت ۲۴ یکشنبه نسبت به ویرایش انتخاب رشته خود اقدام نمایند.
 
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان در مورد آمار داوطلبانی که تاکنون انتخاب رشته خود را انجام داده‌اند، گفت: تا ساعت ۱۳ امروز ۱۲۱ هزار و ۳۹۳ داوطلب در رشته‌های با آزمون و ۱۷ هزار و ۵۴۰ نفر در رشته‌های بدون آزمون انتخاب کرده‌اند.

بخش نظردهی بسته شده است..