سرمربی جدید تیم فوتبال شهید قندی یزد معرفی شد

سرمربی جدید تیم فوتبال شهید قندی یزد برای ادامه مسابقات لیگ دسته دوم قهرمانی باشگاه‌های کشور معرفی شد.

به گزارش یزدی نیوز، با توجه به استعفای “حمیدرضا آسیابانپور” به دلیل بیماری بنا بر صلاحدید هیات مدیره باشگاه طی حکمی از سوی “محمد فاضل یوسفی” مدیرعامل باشگاه شهیدقندی، “محمود امیری” به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال شهیدقندی منصوب و معرفی شد.

محمود امیری از مربیان خوشنام و با سابقه استان یزد است که سابقه سرمربیگری در تیم‌های مختلف کشور و استان یزد به خصوص در تیم شهید قندی، تربیت و یزدلوله عصر را بر عهده داشته و همچنین مسئول کانون مربیان این استان و دبیر پیشکسوت ورزش است.

تیم فوتبال شهید قندی که تنها نماینده استان یزد در لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور است تا پایان هفته بیست و سوم با ۳۶ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده‌بندی لیگ قرار دارد و تیم‌های نفت و گاز گچساران با ۵۰ امتیاز، داماش گیلان با ۴۲ و شهرداری نوشهر با ۴۰ امتیاز اول تا سوم هستند.

مسابقات لیگ دسته دوم کشور در فصل جاری در۲ گروه ۱۴ تیمی به صورت رفت و برگشت از دهم مهرماه سال گذشته آغاز شد .

حریفان تیم قندی در لیگ ۲

تیم شهید قندی در گروه دوم با تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر، شهرداری بندرعباس، شهدای رزکان البرز، شهرداری بندرماهشهر، نیروی زمینی تهران، مس نوین کرمان، پیام توس خراسان، نفت و گاز گچساران، شهرداری بم، شهرداری نوشهر، داماش گیلان و آریو اسلامشهر همگروه است.

همچنین در گروه اول تیم‌های ماشین‌سازی تبریز، ویستاتوربین تهران، فولادنوین اهواز، شهید اورکی اسلامشهر، نود ارومیه، مس سونگون ورزقان، اسپاد الوند تهران، سپیدرود رشت، اترک بجنورد، ایمان‌ سبز شیراز، بعثت کرمانشاه، پاس همدان، پانیک تالش و فولاد هرمزگان حضور دارند.

سه تیم فوتبال یزد در لیگ کشور

هم‌اکنون تیم‌ فوتبال چادرملو اردکان در لیگ دسته اول، تیم شهید قندی در لیگ دسته دوم و تیم‌ یزدلوله در لیگ دسته سه کشور به نمایندگی از این استان حضور دارند.

۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی از استان یزد در لیگ‌های کشوری حضور دارد و این استان با یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت، ۴۷ هیات ورزشی استانی، ۴۰۰ هیات شهرستانی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی و ۲ هزار فضای ورزشی باز و مسقف در ۱۱ شهرستان در اختیار دارد.

منبع:ایرنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..