وقوع ۵۵ حادثه طی یک ماه در استان یزد

به گزارش یزدی نیوزسرپرست جمعیت هلال احمر استان یزد از وقوع ۵۵ مورد حادثه در یک ماه گذشته در این استان خبر داد.

عباس احدپور گفت: نجاتگران جمعیت هلال احمر در این مدت در ۲۶ عملیات جاده ای، ۲۷ عملیات حضوری و ۲ مورد عملیات مناسبتی را انجام دادند.
وی ادامه داد: مجموع حادثه دیدگان حوادث جاده ای ۸۶ نفر و خدمات حضوری نیز ۴۷ نفر بوده است که در مجموع در یک ماه گذشته، ۱۳۳ نفر در جاده های استان حادثه دیدند.
این مسئول ادامه داد: تعداد آسیب دیدگان حوادث یک ماهه گذشته نیز به ترتیب ۸۳ نفر در حوادث جاده ای، ۴۷ نفر در خدمات حضوری و در مجموع ۱۳۰ نفر بوده است.
احدپور مجموع نجات یافتگان حوادث استان را ۵ نفر بیان کرد و افزود: این افراد شامل ۲ نجات یافته از حوادث جاده ای ، یک نفر درمان سرپایی و سه نجات یافته از خدمات حضوری برای درمان به مراکز درمانی منتقل شدند.
سرپرست جمعیت هلال احمر یزد همچنین از اسکان ۱۰ نفر از متقاضیان امدادرسانی در استان در زمان ارائه خدمات حضوری از سوی نجاتگران جمعیت هلال احمر خبر داد.
احدپور همچنین از اعزام ۲۱۴ نجاتگر جمعیت هلال احمر استان در قالب ۵۷ تیم در یک ماهه گذشته به محل عملیات خبر داد .
وی گفت: در این مدت ۱۲ عملیات رهاسازی و اعزام ۲۰ دستگاه آمبولانس از سوی جمعیت هلال احمر استان انجام شده است.
این مسئول اظهار کرد: میانگین زمان اطلاع رسانی حوادث جاده ای استان از زمان وقوع حوادث تا اطلاع به جمعیت هلال احمر استان ۵ دقیقه و ۱۱ ثانیه، میانگین زمان حضور در صحنه عملیات حوادث جاده ای از زمان اطلاع به جمعیت تا حضور در صحنه ۱۰ دقیقه و ۵۵ ثانیه و میانگین مدت زمان عملیات در حوادث جاده ای نیز یک ساعت و ۶ دقیقه و ۲۳ ثانیه بوده است.
منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..