دولت احمدی‌نژاد از یک جاسوس قهرمان ملی ساخت

به گزارش یزدی نیوزسیدجواد امام، مدیرعامل بنیاد باران گفت: اگر شکایات (توهین به رئیس‌جمهور) به جایی می‌رسید و نتیجه‌‌ای هم داشت باید مسیر روزنامه کیهان تغییر می‌کرد یا نشریه یارالثارات بعد از توقیف نباید منتشر می‌شد. ضمن اینکه قوه قضاییه هم مانند دولت تحت فشار است.
 
 این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره تحت فشار بودن قوه قضاییه بیان کرد: همانطور که گفتم دستگاه قضا حکم جاسوسی برای شهرام امیری صادر کرد زیرا جاسوسی وی محرز شده بود، اما هزینه اعدام آقای امیری را قوه قضائیه و کشور پرداخت کرد به این دلیل که چند سال پیش دولت احمدی‌نژاد از وی یک قهرمان ملی ساخت در حالیکه جاسوس بود. از طرفی هنوز برای افکار عمومی روشن نشده است که آقای امیری جاسوس است یا قهرمان.
 
او در این باره تأکید کرد: قوه قضاییه برای شهرام امیری حکم جاسوسی صادر و وی را اعدام کرد، اما مشاهده کردید که دولت گذشته با چه تشریفاتی یک جاسوس (شهرام امیری) را وارد کشور کرد و از او یک قهرمان ملی ساخت. حکم قوه قضاییه نسبت به آقای امیری روشن است و جای انتقاد هم ندارد چراکه وی جاسوس بود، اما سؤال اینجاست که چرا دولت احمدی‌نژاد با آن تشریفات از یک جاسوس استقبال میکند و با تشریفات وی را وارد کشور کرد؟
 
 

منبع: انا

بخش نظردهی بسته شده است..