درهفته دولت:

افتتاح ۳۳۶ طرح در استان یزد

استاندار یزد گفت: همزمان با هفته دولت 336 طرح استانی و ملی با اعتبار سه هزار و 93 میلیارد ریال در این استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش یزدی نیوزسیدمحمد میرمحمدی  در نشست هماهنگی برنامه های هفته دولت در این استان افزود: در هفته دولت ۱۳ طرح مربوط به بخش خصوصی با سرمایه گذاری افزون بر هزار و ۲۳۸ میلیارد ریال افتتاح می شود.

میرمحمدی با بیان اینکه ۱۱ طرح در هفته دولت به اتباع خارجی در استان یزد مربوط می شود ادامه داد: این طرح ها با اعتبار افزون بر ۴۹ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
وی اضافه کرد: در هفته دولت ۲ کتاب شامل دستاوردها و عملکرد دولت یازدهم و دستاوردهای سفر رئیس جمهور به یزد با عنوان های ارمغان تدبیر و سفیر تدبیر، سرور امید رونمایی و منتشر می شود.
عالی ترین مقام اجرایی استان یزد با بیان اینکه هفته دولت تجلی اقتدار نظام جمهوری اسلامی است گفت: رویکرد دولت در برنامه های هفته دولت مشارکت مردم است و بر این اساس به دنبال مشارکت بخش خصوصی، تعاونی، سازمانهای مردم نهاد، نخبگان، اصناف، هنرمندان و رسانه ها در برنامه های این هفته هستیم.
میرمحمدی با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی خدمات و فعالیتهای دولت یازدهم به مردم توسط روابط عمومی ها افزود: در این راستا شورای هماهنگی روابط عمومی های استان فعال شده و نشست های مستمری برگزار می کند.
وی تصریح کرد: تکرار نشدن نقص های دولتهای گذشته و توجه داشتن به همدلی و همکاری نتایج و موفقیتهای زیادی برای دولت یازدهم و مردم کشورمان خواهد داشت.
وی با ابراز خرسندی از خارج شدن ۱۱۰۰ نفر از زیر پوشش کمیته امداد خاطر نشان کرد: چنین مواردی گویای مسایل زیادی است و نیاز به بیان نقص های گذشته نیست.
منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..