تیم فوتبال شهید قندی یزد بر شهرداری ماهشهر پیروز شد

تیم فوتبال شهید قندی یزد در دیداری خانگی تیم شهرداری ماهشهر خوزستان را یک بر صفر شکست داد.

به گزارش یزدی نیوز، این مسابقه در چارچوب هفته هفدهم لیگ دسته دو فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور با حضور جمعی از تماشاگران در ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار شد و نارنجی پوشان یزدی تیم شهید قندی که با ۳۱ امتیاز در تعقیب تیم مدعی نفت و گاز گچساران بودند با نتیجه یک بر صفر مقابل مهمان خود به پیروزی دست یافتند.

تک گل این دیدار در دقیقه ۱۵ مسابقه توسط سید جواد شفیعی پور از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید و این دهمین گل شفیعی پور در این فصل بود که به ثمر رسید و ماهشهری‌ها در دقیقه ۳۰ صاحب یک ضربه پنالتی شدند که این ضربه توسط دروازبان شهید قندی دفع شد و تیم قندی با این پیروزی به امتیاز ۳۴ رسید تا همچنان در رده دوم جدول باشد.

مسابقات لیگ دسته دوم کشور در فصل جاری در۲ گروه ۱۴ تیمی به صورت رفت و برگشت از دهم مهرماه آغاز شد و بر اساس مقررات فدراسیون، مسابقات در قالب یک برنامه مدون پیگری می‌شود و در پایان تیم اول و دوم جواز حضور در لیگ دسته اول کشور (جام آزادگان) را در فصل آینده کسب می‌کند.

 

تیم شهید قندی در گروه دوم با تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر، شهرداری بندرعباس، شهدای رزکان البرز، شهرداری بندرماهشهر، نیروی زمینی تهران، مس نوین کرمان، پیام توس خراسان، نفت و گاز گچساران، شهرداری بم، شهرداری نوشهر، داماش گیلان و آریو اسلامشهر همگروه است.

همچنین در گروه اول تیم‌های ماشین‌سازی تبریز، ویستاتوربین تهران، فولادنوین اهواز، شهید اورکی اسلامشهر، نود ارومیه، مس سونگون ورزقان، اسپاد الوند تهران، سپیدرود رشت، اترک بجنورد، ایمان‌ سبز شیراز، بعثت کرمانشاه، پاس همدان، پانیک تالش و فولاد هرمزگان حضور دارند.

هم‌اکنون تیم‌ فوتبال چادرملو اردکان در لیگ دسته اول، تیم شهید قندی در لیگ دسته دوم و تیم‌های یزدلوله و میرک‌ کیش مهریز در لیگ دسته سه کشور به نمایندگی از این استان حضور دارند.

۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی یزد در لیگ‌های کشوری حضور دارد و این استان با یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیات ورزشی استانی، ۴۰۰ هیات شهرستانی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی و ۲ هزار فضای ورزشی باز و مسقف در ۱۱ شهرستان در اختیار دارد.

منبع:ایرنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..