دومین استودیوی قرآنی کشور در یزد افتتاح شد

به گزارش یزدی نیوزدومین استودیوی قرآنی کشور در مراسمی با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در یزد افتتاح شد.

 آیین افتتاحیه استودیوی قرآنی ثقلین یزد به عنوان دومین استودیوی پیشرفته قرآنی کشور، پیش از ظهر امروز با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

این استودیوی بزرگ قرآنی در فضایی در حدود ۱۲۰ متر مربع برای فعالیتهای قرآنی آماده شده که شامل دو بخش اتودیو و اتاق رژی است و از امروز فعالیت خود در یزد را آغاز کرده است.

استودیوی قرآنی ثقلین که توسط موسسه ثقلین یزد راه اندازی شده، به عنوان دومین استودیوی بزرگ قرآنی کشور با امکانات پیشرفته است که در زمینه امور مربوط به قرآن فعالیت می‌کند.

معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از شناسایی موسسه‌های توانمند قرآنی کشور که در زمینه صوتی از استعداد بالایی برخوردار بودند را شناسایی و پس از آن استانهای یزد و خراسان رضوی را به عنوان استانهای ایجاد کننده این استودیو‌ها معرفی کردند.

در استان یزد هم موسسه ثقلین از بین ۱۲ موسسه فعال و بزرگ قرآنی انتخاب و شروع به فعالیتهای ایجاد و راه‌اندازی این استودیو کرد که امروز با حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره‌برداری رسید.

در فاز اول راه‌اندازی این استودیو بیش از پنج میلیارد ریال اعتبار اختصاص و هزیه شد که بخش عمده‌ای از این بودجه با حمایت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین شد.

منبع: تسنیم

 

بخش نظردهی بسته شده است..