ماجرای بیماری یک مسافر و نقص فنی هواپیما در یزد:

معطلی و سرگردانی دوباره مسافران در یزد/تعویض هواپیما در فرودگاه یزد

مسافران هواپیمای مسیر چابهار - تهران که ساعت 12دیشب بعلت بیماری یک مسافر در فرودگاه شهید صدوقی یزد به زمین نشست، پس از چهار ساعت معطلی با یک فروند هواپیمای دیگر، خود را به تهران رساندند.

به گزارش یزدی نیوزمسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد  به ایرنا گفت: دیشب ساعت ۱۲ به علت بد شدن حال یکی از مسافران پرواز چابهار – تهران، این هواپیما مجبور به فرود در فرودگاه یزد شد.
'محمد جواد ادیب' افزود: انتقال بیمار تا ساعت یک و ۳۰دقیقه بامداد طول می کشد اما بعد از این اتفاق ، هواپیما دچار نقص فنی شد که به همین دلیل هواپیمایی از تهران برای انتقال مسافران به یزد اعزام می شود.
مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد تصریح کرد: سرانجام مسافران مسیر چابهار در ساعت ۴ بامداد یزد را با یک هواپیمای جدید به مقصد تهران ترک می کنند.
هم اکنون شرکت های هواپیمایی جمهوری اسلامی ، ایران ایرتور ، آسمان ، زاگرس ، نفت ، کیش ایر ، در مسیرهای تهران-مشهد- بندرعباس- اهواز- و نجف و بغداد به مردم استان یزد خدمات پروازی ارائه می کنند.
فرودگاه شهید آیت الله صدوقی یزد با ۱۲۳۰ متر ارتفاع از سطح دریا در اراضی مسطحی به مساحت ۵۷۵ هکتار در غرب شهر یزد واقع است و حدود ۱۰ کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد.
این فرودگاه در تیرماه سال گذشته به عنوان نهمین فرودگاه بین المللی کشور به ثبت رسید.
هم اکنون این فرودگاه در زمینه انجام پروازهای داخلی ، جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است و به طور متوسط ۱۳۰ پرواز در هفته از سوی ۹ شرکت هواپیمایی به هفت مقصد داخلی و خارجی در این فرودگاه انجام می شود.

بخش نظردهی بسته شده است..