کتابفروش یزدی پیشتاز مصرف یارانه ۲۰ میلیون تومانی شد

کتابفروشی در یزد یارانه ۲۰ میلیون تومانی اختصاص یافته به کتابفروشی‌های عضو «سامانه خرید از کتابفروشی» را ظرف مدت ۱۷ روز مصرف کرد.

به گزارش یزدی نیوز سامانه خرید از کتابفروشی از بیست و ششم آبان ماه ۱۴۰۱ آغاز به کار کرد و کتابفروشی واحه در استان یزد موفق شد ظرف مدت ۱۷ روز (تا پایان دوازدهم آذرماه ۱۴۰۱) با جذب مشتریانی خارج از محدوده جغرافیایی استان، یارانه ۲۰ میلیون تومانی اختصاص یافته به این کتابفروشی را به پایان برساند و دوباره اعتبار دریافت کند.

این کتابفروشی ۷۵۸ مرسوله کتاب به ۳۱ استان و ۱۴ روستای کشور از روستای تقاب در شهرستان لار استان فارس تا روستای اربطان در شهرستان مرند استان آذربایجان شرقی ارسال کرده است.

دورترین مسافتی که این کتابفروشی به آن کتاب ارسال کرده شهر سیه چشمه مرکز شهرستان چالدران استان آذربایجان غربی به فاصله ۱۳۳۴ کیلومتر بود. همچنین مردم شهر‌های اشکذر، مهریز، اردکان، مروست و میبد استان یزد از این کتابفروشی خرید کردند.

گفتنی است در این سامانه به هر کُد ملی که سیم‌کارت تلفن همراه به نام آن ثبت شده باشد، مبلغ یک میلیون ریال یارانه کتاب تعلق می‌گیرد. این مبلغ به معنی ۲۵ درصد تخفیف خرید تا سقف ۴۰۰ هزار تومان است.

به عبارت دیگر هر خریدار برای ۴۰۰ هزار تومان خرید کتاب، تنها مبلغ ۳۰۰ هزار تومان پرداخت می‌کند. خرید بیشتر از ۴۰۰ هزار تومان در سامانه نیز بدون یارانه فراهم است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید کتاب از سامانه خرید از کتابفروشی به سایت ketab.ir مراجعه و ضمن ثبت نام، کتاب‌های مورد نظر خود را از کتابفروشی‌های عضو خریداری و با پرداخت صرفا هشت هزار تومان برای هر بسته پستی از هر نقطه کشور، کتاب‌های خود را درب منزل تحویل بگیرند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..