یزد میزبان دومین همایش ملی حکمت اسلامی و هنر

دبیر همایش ملی حکمت اسلامی و تعالی هنر دانشگاه آزاد یزد از برگزاری دومین مرحله از این همایش در محل این دانشگاه خبر داد.

«ابوالفضل داوودی» در خصوص جزئیات برگزاری این رویداد گفت: دومین مرحله از همایش ملی حکمت اسلامی و تعالی هنر در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد فردا دهم آذر ماه در ۱۲ محور نمایشی برگزار خواهد شد.

دبیر همایش ملی حکمت اسلامی و تعالی هنر دانشگاه آزاد یزد افزود: این دوره از همایش با همکاری معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی، تحت عنوان همایش ملی «حکمت اسلامی و هنر» را برگزار می شود.

ور در ادامه با بیان اینکه همایش دارای پنل‌های تخصصی به نشانی https:// b۲n.ir/hikmahart همراه است؛ افزود: همایش در ۱۲ محور هنر و تولید دانش‌بنیان، معماری و تولید دانش‌بنیان، فلسفه هنر در اسلام، حکمت اسلامی و موسیقی، حکمت اسلامی و هنرهای تجسمی، حکمت اسلامی و هنرهای نمایشی، حکمت اسلامی و هنرهای سنتی، حکمت اسلامی و معماری، حکمت اسلامی و طراحی مصنوعات و هنرهای دستی، حکمت اسلامی و هنرهای کاربردی، منسوجات اسلامی،هنر پارچه،لباس و نقد هنر برگزار می شود.

به گزارش یزدی نیوزو به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد یزد، داوودی ضمن اشاره به اینکه مهلت ارسال مقالات به مجموعه همایش‌های علوم و حکمت اسلامی تا دی ماه تمدید شده است افزود: علاقه‌مندان می‌توانند برای دسترسی به موضوعات محوری کمیته‌ها، زمانبندی همایش‌ها به سایت همایش‌های علوم و حکمت اسلامی به آدرس https:// islamichikmah.iau.ir/fa مراجعه کنند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..