ویزیت رایگان بیش از ۷۰۰ نفر در خاتم و مروست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: تیم پزشکی هلال احمر یزد در مجموع بیش از ۷۰۰ نفر از مردم شهرستان‌های مروست و خاتم را به صورت رایگان ویزیت کردند.

به گزارش یزدی نیوز محسن حرازی زاده گفت: تیم درمانی و پزشکی هلال احمر استان یزد متشکل از متخصصان اطفال، قلب و عروق، ارتوپدی، داخلی و پزشک عمومی، مشاور و روانشناس، ماما و تعدادی از اعضای داوطلب و جوانان در قالب تیم سحر به منظور ارائه خدمات بشردوستانه به صورت کاملا داوطلبانه در شهرستان خاتم و مروست و اجرای طرح نذر آب ۵ حضور داشتند.

وی افزود: تیم پزشکی هلال احمر یزد در پایان فعالیت خود در مجموع بیش از ۷۰۰ نفر از مردم شهرستان‌های مروست و خاتم را به صورت رایگان ویزیت کردند.

مدیرعامل هلال احمر از انجام ۷۱۶ ویزیت و توزیع داروی رایگان بین مراجعه کنندگان خبر داد و تصریح کرد: از این تعداد ۱۳۲ بیمار از خدمات پزشک داخلی، ۹۳ نفر از پزشک عمومی، ۱۳۳ نفر پزشک اطفال، ۵۱ نفر پزشک قلب و عروق، ۱۴۷ نفر پزشک ارتوپد، ۳۳ نفر ماما و ۱۲۷ نفر مشاوره و روانشناس بهره‌مند شدند.

وی ادامه داد: توزیع تعدادی بسته بهداشتی، ۳۰۰ کیلو برنج و ۶۰ بسته لوازم التحریر به ارزش ریالی بیش از ۳۷۲ میلیون ریال بین نیازمندان و استقرار دو تانکر ۱۰ هزار لیتری و یک تانکری هزار لیتری و اهدای مقداری کاشی و سرامیک و تجهیزات سرویس بهداشتی توسط خیرین از دیگر خدمات این کاروان بوده است.

حرازی زاده اظهار داشت: در کنار طرح نذر آب، اجرای طرح نیابت با حضور مسئولان هلال احمر استان و شهرستان خاتم و نماینده بنیاد شهید، دیدار با یک خانواده شهید در مروست و دو خانواده شهید و جانباز در خاتم صورت گرفت و از این عزیزان تقدیر بعمل آمد.

وی تأکید کرد که علاوه بر این خدمات، تیم روانشناس و مشاوره با برگزاری کارگاه‌های آموزشی ارتباط خانواده با فرزندان و مشاوره خصوصی با چندین خانواده به ارائه خدمات پرداختند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..