شهداب یزد به دنبال تکرار قهرمانی لیگ برتر والیبال

تیم والیبال شهداب یزد آخرین بازی‌های تدارکی قبل از شروع لیگ جدید را مقتدرانه با پیروزی پشت سرگذاشت تا نویدبخش تکرار عنوان قهرمانی خود برای فصل جدید باشد.

تیم والیبال بزرگسالان شهداب یزد که عنوان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر را با خود به یدک می‌کشد، برای حضوری قدرتمند در فصل جدید لیگ برتر والیبال ایران تمرینات خود را از اوایل مرداد ماه آغاز و طی این مدت، علاوه بر برپایی اردوی تمرینی یک هفته‌ای در تهران، هفت مرتبه در قالب دیدارهای دوستانه مقابل تیم‌های سپاهان اصفهان، راهیاب ملل مریوان، مس رفسنجان و گیتی پسند اصفهان صف‌آرایی کرده است.

بلند قامتان شهداب در آخرین دیدارهای دوستانه خود پیش از آغاز رقابت‌های لیگ برتر، در دو دیدار تدارکاتی و مقابل چشمان هوادران خود به مصاف تیم تازه لیگ برتری گیتی پسند اصفهان رفتند که در بازی اول با نتیجه سه بر صفر و در بازی دوم نیز با نتیجه سه بر یک، گیتی پسند را بدرقه کردند و با انجام این دو بازی، پرونده دیدارهای دوستانه پیش از فصل خود را بسته و آماده شروع رقابت‌های لیگ برتر در فصل جدید شدند.

به گزارش یزدی نیوز، رقابت های لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های کشور از روز چهارشنبه ششم مهرماه آغاز خواهد شد که بلند قامتان شهدابی در اولین دیدار خود از ساعت ۱۷:۳۰ میزبان هورسان رامسر خواهند بود.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..