زمان واریز معوقات جاماندگان یارانه اعلام شد

no-thumbs

سرپرست مدیریت اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:افراد می توانند با مراجعه به سامانه حمایت وضعیت خود را بررسی کنند.

به گزارش یزدی نیوز، زینل پور گفت:از اردیبهشت ماه با مردمی سازی وتوزیع عادلانه یارانه تعدادی از مردم در دهک دهم و در لیست پرداخت یارانه قرار نگرفتند

وی ادامه افزود:این افراد از ۲۰ اردیبشهت ماه باید به سایتhemayat.mcls.gov.ir مراجعه واعتراض خود را ثبت می‌کردندکه افرادی که تا ۱۵ خردادماه ثبت اعتراض کردند یارانه‌های آن‌ها تا ۲۰ مردادماه سالجاری پس از بررسی مجددومورد مشمول بودن برقرار شد.

سرپرست مدیریت اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزدگفت :عده‌ای بازهم به دریافت نکردن یارانه‌ها اعتراض داشتند که از طرف سازمان هدفمندی شماره ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ اعلام شد ومتقاضیان جامانده از دریافت یارانه ها می توانستند،دلیل قرار گرفتن در دهک را مشاهده و برای رفع مشکل اقدام کنند.

زینل پور افزود:افرادی که از سال ۹۳ از دریافت یارانه انصراف دادندوافرادی که از سال ۹۵ بدلیل تراکنش مالی یا دلایل دیگر مشمول دریافت یارانه نبودند که این افراد میتوانند به سامانه حمایت مراجعه و ثبت نام کنند که اطلاعات آن‌ها بررسی می‌شود و یارانه اردیبهشت ماه معوقه به حسابشان واریز میشود.

وی ادامه داد:افرادی که می خواهد یارانه آنها از سرپرست جداسازی شود ، می‌توانند به فرمانداری مراجعه کنند ونامه جداسازی از سرپرست دریافت وبعد به سامانه مراجعه و آن‌ را ثبت کنند.

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفته ۷۰ هزار سرپرست خانواری که قبلا درخواست بازبینی داشتند این ماه به جمع یارانه بگیران افزوده شدند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..