رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تفت:

۷ نقطه حادثه‌خیز در تفت ایمن سازی شد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان تفت از ایمن سازی هفت نقطه حادثه خیز در شهرستان تفت خبر داد.

حمیدرضا عفت در مورد پروژه های مهم اجرا شده در طول یک سال گذشته اظهار داشت: احداث پل و بلوار روستایی علی آباد پیشکوه با اعتبار ۵ میلیارد تومان همچنین آسفالت سرد محور روستای نورآباد – سخوید به طول ۵۰۰ متر با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان از محل عتبارات استانی از جمله این پروژه هاست.

وی همچنین از پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه باند دوم محور تفت – ده بالا و انجام ترانشه برداری این محور خبر داد و افزود: روکش آسفالت محور عبوری نیر به طول ۲.۵ کیلومتر با اعتبار ۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان و ترانشه برداری و ایمن سازی محور ده بالا که نقش به سزایی در کاهش تصادفات جاده ای دارد نیز اجرایی شده است.

عفت یادآور شد: دو کیلومتر آسفالت در محور دهشیر – تنگه حوضکی، ایجاد پل باکسی در محور روستای عبدالله اجرا شد که عملیات زیرسازی آن نیز در آینده ای نزدیک انجام خواهد شد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تفت از نصب و مرمت چهار کیلومتر نیوجرسی و حفاظ جانبی برای نقاط مستعد حادثه و باند خرجی محور تفت اسلامیه خبر داد.

وی ادامه داد: در ۴۷ کیلومتر از راه های شهرستان تفت عملیات لکه گیری انجام شد و ۲۰۰ کیلومتر از راه های روستایی تفت نیز تیغ زنی شد.

عفت همچنین عنوان کرد: هفت نقطه حادثه خیز در تفت ایمن سازی و آشکارسازی شد که با پیگیری های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، پنج نقطه دیگر نیز مورد تصویب راهداری قرار گرفت و اعتبار ۱۸ میلیاردی به آن اختصاص یافت.

وی با اشاره به آسیب های سیل به راه های شهرستان تفت بیان کرد: در سیل اخیر، راه ها و پل های تفت آسیب جدی دیدند که بیش از ۸۶ میلیارد خسارت به این راه ها وارد شد که از محل منابع سفر رئیس جمهور ۱۰۰ میلیارد تومان برای بهسازی و جبران خسارت سیل به راه های تفت اختصاص یافت.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..