فرمانده نیروی زمینی سپاه در یزد عنوان کرد:

تقویت صلح و دوستی مهم‌ترین هدف مسابقات بین‌المللی تک‌تیراندازی

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایجاد و تقویت صلح و دوستی مهم‌ترین هدف و رویکرد مسابقات بین‌المللی تک تیراندازی نیروهای ویژه است.

سردار «محمد پاک‌پور» در مراسم افتتاحیه مسابقات بین‌المللی تک تیراندازی ۲۰۲۲ ویژه نظامیان که با حضور تک‌تیراندازان کشورهای مختلف در محل پادگان شهید صدوقی شهر میراث جهانی یزد برگزار شد، اظهار کرد: مهمترین هدف برگزاری این مسابقات را ایجاد تقویت صلح و تبادل توانمندی‌های نظامی کشورهای مختلف و تقویت همکاری نظامی در راستای ایجاد امنیت و صلح پایدار در منطقه و جهان ذکر کرد.

وی با بیان این که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این المپیاد میزبان سه رشته از مسابقات است، افزود : میزبانی رشته پهپاد به عهده هوا و فضای سپاه پاسداران و مسابقات غواصی عمق به میزبانی ارتش جمهوری اسلامی ایران به میزبانی شهرهای دیگر برگزار می‌شود.

پاک‌پور بیان ابراز امیدواری کرد: با توجه به اهداف و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، شاهد شکل‌گیری رقابت‌های سازنده و تحقق اهداف این مسابقات باشیم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه ارتقاء سطح دوستی و تقویت برادرانه کشورهای اسلامی را نقطه عطف این مسابقات نظامی دانست و خاطرنشان کرد: نیروی زمینی سپاه مفتخر به میزبانی این دوره مسابقات است.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..