نذر ماندگار در شبکه استانی یزد

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از ساخت برنامه تلویزیونی نذر ماندگار ویژه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به مناسبت ماه محرم در شبکه استانی یزد خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز ؛ سید مسعود عظیمی از ساخت برنامه تلویزیونی نذر ماندگار ویژه برنامه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و پخش آن از شبکه استانی یزد برای دومین سال متوالی از یکم تا سیزدهم محرم با مشارکت شرکت فولاد آلیاژی ایران خبرداد.

عظیمی در خصوص نحوه اجرای این برنامه گفت: نذر ماندگار ویژه برنامه‌ای است که به همت ستاد دیه استان و با حمایت و همکاری شرکت فولاد آلیاژی ایران در دست ساخت بوده و در آن به موضوع فرهنگ سازی در زمینه گذشت و جذب کمک خیران توسط هیئت‌ها و مردم دارالعباده برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد پرداخته که این برنامه در ۲ نوبت صبح و شب از شبکه استانی یزد پخش خواهد شد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد ضمن تقدیر از زحمات سازمان تبلیغات اسلامی استان و شورای هیئت‌های مذهبی استان و موسسه گسترش فرهنگ حسینی به دلیل همکاری و هماهنگی با هیئت‌های عزاداری جهت حضور در این برنامه و مشارکت در زمینه آزادی سازی زندانیان جرائم غیر عمد گفت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در هر برنامه یک مسئول و پیرغلامان هیئت‌هایی که در سال‌های گذشته با اهدای مبالغی زمینه ساز آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شده بودند در برنامه حضور یافته و با آن‌ها در خصوص فرهنگ گذشت و کمک به زندانیان جرائم غیر عمد گفتگو می‌شود و مبالغ اهدایی هر هیئت در این برنامه به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

مردم می‌توانند تمام نذورات و مبالغ اهدایی خود در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد را به شماره حساب‌های ستاد دیه استان واریز کنند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..