طرح ساماندهی کارکنان دستگاه اجرایی، یکشنبه در دستورکار نمایندگان

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس شورای اسلامی: طرح ساماندهی کارکنان دستگاه اجرایی، از روز یکشنبه هفته آینده در دستور کار نمایندگان قرار خواهد گرفت .

به گزارش یزدی نیوز جوکار با بیان اینکه طرح فوریت به‌کارگیری و ساماندهی کارکنان دستگاه اجرایی در صحن مجلس مطرح شد، افزود: فوریت آن به تصویب رسید و از روز یکشنبه هفته آینده در دستور کار نمایندگان قرار خواهد گرفت و کلیات و جزئیات مورد بررسی و تصویب قرار می‌گیرد

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی گفت: این طرح ان‌شاءالله بتواند مشکلات طولانی مدتی که کارکنان دولت و شرکتی‌ها داشتند را برای تبدیل وضعیت پاسخ دهد و شاهد مرتفع شدن مشکلاتشان باشیم.

وی در ادامه افزود:یکی دیگر از طرح‌ها، بررسی طرح دو فوریت کنترل و ساماندهی اجاره‌بهای املاک مسکونی بود. دو فوریت آن چهارشنبه هفته گذشته به تصویب رسیده بود و امروز کلیات آن به رأی گذاشته شد که رأی آورد و به کمیسیون مربوطه بازگردانده شد تا کار تخصصی بر روی آن انجام گیرد و مجدداً به صحن مجلس بازگردد.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: موافقان و مخالفان امروز در خصوص این طرح صحبت کردند. موافقان در راستای کنترل اجاره‌بهای مسکن تأکید داشتند و مخالفان به این مسئله اشاره داشتند که نمی‌توان برای بخش خصوصی قانون تصویب کرد و این تأثیرگذار بر روی بحث ساخت مسکن در آینده خواهد بود.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..