مدیرکل زندان‌های یزد خبر داد؛

اجرای پویش «بخشش کریمانه» ویژه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد

مدیرکل زندان‌های استان یزد از اجرای طرح بخشش کریمانه ویژه دهه کرامت برای سومین سال متوالی خبر داد.

رضا مقبلی اظهار داشت: پویش بخشش کریمانه از ۱۲ تا ۲۲ خرداد ماه سال جاری به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت، ویژه آزادی مددجویان جرائم غیر عمد در استان یزد اجرا خواهد شد.

وی از تبلیغات به صورت پیامکی، نصب بنر و پلاکارد در نقاط مختلف شهر و … خبر داد و اظهار امیدواری کرد: با اجرای این طرح بتوانیم با استفاده از ظرفیت خیرین و نیکوکاران استان، تعدادی از مددجویان جرائم غیرعمد را تا روز میلاد امام هشتم، امام رضا (ع) از زندان های استان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگردانیم.

مقبلی بیان کرد: هدف این ستاد در قدم اول آموزش و فرهنگ سازی به مردم برای جلوگیری از ورود به زندان‌های استان است و در مرحله دوم کمک به آزادی زندانیان محکوم مالی نیازمند که به دلیل وقوع جرائم غیرعمد در زندان‌های استان تحمل حبس می‌کنند.

گفتنی است؛ دهه کرامت از میلاد حضرت معصومه تا میلاد امام رضا (ع) است و نیکوکارانی که تمایل دارند در این پویش شرکت کنند می توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب‌های نمایندگی ستاد دیه استان یزد به شماره کارت مجازی ۶۶۶۸-۶۶۶۶-۷۲۷۰-۵۰۴۱ و شماره حساب ۰۱۰۸۸۸۸۸۸۸۰۰۲ بانک ملی، ۶۶۶۶۶۶ پست بانک و یا با شماره گیری کد دستوری #۱۱۳۳۶۶۵۵ کمک های خود را به حساب ستاد دیه استان یزد واریز نمایند.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..