رئیس کل دادگستری یزد:

رویکرد برنامه‌های هفته قوه‌قضاییه مردمی و امید آفرین باشد

رئیس کل دادگستری استان یزد، گفت:‌ هفته قوه قضاییه فرصت بسیار خوبی برای ارتباط بیشتر با مردم است و باید از آن برای امید آفرینی استفاده شود.

«غلامعلی دهشیری» در اولین نشست ستاد بزرگداشت هفته قوه قضاییه استان یزد، اظهار کرد: رسالت امروز همه مدیران و مسئولان، حضور فعالانه و اثر بخش در جهاد تبیین است که باید با استفاده از ظرفیت روابط عمومی و ابزار رسانه، محقق شود.

وی تصریح کرد: هفته قوه قضاییه که فرصتی برای ادای دین به شهید بهشتی، به عنوان سیدالشهدای انقلاب اسلامی است باید خدمات دستگاه های مرتبط و اقدامات مهم و اثر گذار یک سال گذشته به سمع و نظر مردم برسد.

این مقام قضایی، بر اجتناب از پمپاژ مسائل منفی تأکید و بیان کرد: در زمانی که دشمن با اخبار واهی و جهت دهی برخی مسائل به دنبال ایجاد یأس و ناامیدی در مردم است؛ نباید انتشار آمار و اقدامات مجموعه بدون تحلیل و به گونه‌ای صورت گیرد که دشمن بتواند از آن سوء استفاده کند.

وی به افزایش امید و اعتماد مردم به قوه قضاییه اشاره و افزود: با اقدامات خوب قوه قضاییه در سنوات اخیر، اعتماد و بارقه امید مردم به این قوه افزایش یافته است که این موضوع باعث افتخار همه کارگزاران در این مجموعه است.

رئیس کل دادگستری استان، حضور در میدان عمل و اثر گذاری قوه قضاییه در تحقق شعار سال را مایه مباهات ذکر کرد و گفت: در سال‌هایی که عناوین سال با موضوعات اقتصادی، اشتغال آفرینی و تولید، گره خورده است. قوه قضاییه با تشکیل مستمر جلسات ستاد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، بازدید از کارخانه‌ها و ارتباط مضاعف با صاحبان حِرف و صنایع، تا آنجا که امکان داشته در میدان عمل بوده و سعی در گره‌گشایی و کمک به سرداران جبهه جنگ اقتصادی را داشته است.

وی با اشاره به جراحی اقتصادی صورت گرفته در دولت سیزدهم، گفت:‌ یک جراحی ضروری در اقتصاد این کشور با توجه به شرایط روز و جهان نیاز بوده که دولت سیزدهم آن را انجام داده است و حال همه باید در اجرای سیاست‌های در نظر گرفته شده، متحد و منسجم انجام وظیفه کنند.

به گزارش یزدی نیوز و به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، دهشیری در پایان دشمن‌شناسی را ضرورت امروز جامعه دانست و اظهار کرد: در جنگ سخت، هر منطقه‌ای را که دشمن بیشتر زیر آتش حملات خود قرار می داد، نشان از اهمیت و استراتژیک بودن آن داشت و حال این موضوع در جنگ نرم ادارکی و ترکیبی نیز صدق می کند، چرا که دشمنان و بدخواهان این کشور و کفتارهای رسانه ای که فهمیدند این جراحی اقتصادی به نفع این مردم و نظام است؛ با موج سواری بر روی برخی حواشی به دنبال مقاصد شوم خویش و ناامید کردن مردم هستند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..