جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خبر داد؛

اجرای گام ششم طرح شهید سلیمانی/توزیع ۱۵ هزار بسته معیشتی در یزد

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از اجرای گام ششم طرح شهید سلیمانی با سه محور معنویت، سلامت و معیشت خبر داد.

سردار حسین زارع کمالی با اشاره به اجرای گام ششم طرح شهید سلیمانی در استان یزد اظهار داشت: این طرح با سه محور معنویت، سلامت و معیشت برگزار می‌شود که در هر محور برنامه‌های متعددی پیش‌بینی شده و در دست اجراست.

وی عنوان کرد: در محور سلامت، راه اندازی بیش از ۱۵۰ تیم از آمران سلامت در محله‌های یزد به ویژه محلات پرتردد در دستور کار قرار گرفته است.

زارع کمالی با بیان اینکه کمک به راه اندازی مراکز واکسیناسیون نیز تاکنون انجام شده و استمرار خواهد یافت، اظهار داشت: بیش از ۵۰ هزار ماسک و بسته‌های بهداشتی نیز تهیه و بین گروه‌های هدف توزیع خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، تهیه و توزیع بروشورهای آگاه سازی با هدف آموزش، اقناع سازی، پیشگیری، درمان و مقابله با کرونا را از دیگر برنامه‌هایی برشمرد که در گام ششم طرح شهید سلیمانی اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: در محور معیشت نیز ۱۵ هزار بسته معیشتی توسط جهادگران بسیجی آماده شده که فردا، ۲۱ بهمن ماه به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی بین نیازمندان و اقشار آسیب پذیر توزیع خواهد شد.

زارع کمالی به تشریح اقدامات در دست اجرا در محور معنویت این طرح پرداخت و شاخص‌ترین این اقدامات را کمک بسیج طلاب به غسل و تدفین اموات کرونایی، توزیع دعای هفتم صحیفه سجادیه و برگزاری مراسم مذهبی در مساجد مختلف با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام کرد.

بخش نظردهی بسته شده است..