راه‌اندازی آکادمی تخصصی ورزش بدمینتون در استان یزد

رئیس هیئت بدمینتون استان از راه‌اندازی آکادمی تخصصی بدمینتون در راستای استعدادیابی و آموزش در مقاطع مختلف سنی خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز، محسن صادقیان گفت: هدف از راه‌اندازی این آکادمی، شناسایی و جذب استعداد‌های برتر بدمینتون در استان یزد بوده تا با برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری‌های لازم بر علاقه‌مندان و استعداد‌های این رشته، ضمن آموزش حرفه‌ای، بستر جذب این افراد به تیم‌های باشگاهی، منتخب استان و ملی نیز مهیا شود.

وی افزود: این هیئت در نظر دارد با راه‌اندازی آکادمی بدمینتون استان و با جذب و آموزش استعداد‌ها در سنین کم و ابتدایی در یک فرآیند مناسب و نظارت شده، بازیکنانی حرفه‌ای پرورش دهد.

صادقیان با تاکید بر اینکه این مرکز بیشتر از سنین پایین شروع به آموزش حرفه‌ای خواهد کرد، بیان داشت: این بازیکنان می‌توانند به صورت حرفه‌ای آموزش دیده و در آینده جذب تیم‌های منتخب استان، باشگاهی و ملی شوند.

رئیس هیئت بدمینتون استان با توجه به اینکه یزد طی سال‌های اخیر در زمینه ورزش بدمینتون یکی از استان‌های مطرح کشور بوده است، گفت: ورزش بدمینتون طی سال‌های گذشته شکل حرفه‌ای در کشور به خود گرفته و تیم‌های خوبی در سطح استان‌ها به صورت حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای شروع به فعالیت کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه این تیم‌ها از استان‌های مختلف بازیکن جذب کرده و به خدمت می‌گیرند، گفت: بر این اساس، هم اکنون نیاز به تربیت بازیکن به صورت تخصصی در رشته بدمینتون بیش از پیش احساس می‌شود.

صادقیان تصریح کرد: علاقمندان برای ثبت نام در این آکادمی می‌توانند با مراجعه به دفتر هیئت بدمینتون استان واقع در سالن بدمینتون شادروان جمال مسعودی واقع در مجموعه ورزشی شهید پاک نژاد یزد و یا با شماره تلفن ۳۶۲۶۴۵۴۵ تماس حاصل کنند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..