انجام ۵۶۰ نوع آزمایش در آزمایشگاه فنی مکانیک و خاک یزد

مدیرعامل آزمایشگاه‌های فنی مکانیک و خاک یزد: طرح‌های توسعه ای، زیربنایی و عمرانی استان با فعالیت بیشتر آزمایشگاه فنی خاک، کیفی‌تر از گذشته اجرا خواهند شد.

به گزارش یزدی نیوز، کیانپور در نشست شورای هماهنگی امور راه و مسکن استان گفت: این آزمایشگاه با بهره گیری از روش‌های نوین تلاش می‌کند کیفیت اجرای طرح‌های زیر بنایی را هم در بحث مسکن و هم در محور‌های اصلی استان به طور چشمگیری افزایش دهد.

وی افزود: افزایش چشمگیر مصالح ساخت راه و ساختمان و همچنین این همکاری و تعامل بین آزمایشگاه مکانیک و خاک می‌تواند هم در بحث کاهش هزینه ساخت و هم در بحث افزایش عمر طرح‌های عمرانی موثر باشد.

کیانپور با اشاره به اینکه کیفیت اجرای خدمات آزمایشگاهی در آزمایشگاه‌های مکانیک و خاک هم تراز با آزمایشگاه‌های کشور‌های توسعه یافته است، تصریح کرد: این آزمایشگاه به عنوان بزرگترین شبکه آزمایشگاهی کشور با داشتن تمامی امکانات به روز، ۵۶۰ نوع آزمایش را به دستگاه‌های اجرایی انجام می‌دهد.

مدیرعامل آزمایشگاه‌های فنی مکانیک و خاک استان ادامه داد: این آزمایشگاه سال گذشته ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار آزمایش برای دستگاه‌های اجرایی انجام داده و جزء استان‌های پیشرو در ارائه خدمت به دستگاه‌های اجرایی محسوب می‌شود.

وی اظهار داشت: تلاش می‌کنیم با اجرای برنامه‌های آموزشی به صورت حضوری و غیرحضوری در روز آمدسازی مهندسین ناظر موثر باشیم.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..