استاندار یزد:

توسعه متوازن و عادلانه را در یزد پیگیری می‌کنم

استاندار یزد گفت: مهمترین رویکرد و اولویت ما در استان، توسعه متوازن و عادلانه در تمام مناطق استان است.

به گزارش یزدی نیوز ، مهران فاطمی،  در نشست مجمع نمایندگان استان یزد که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه سفرهای رئیس جمهور به صورت سرزده انجام می‌شود، سعی کردیم از ابتدای فعالیت برنامه‌های استان برای این سفر را مشخص کنیم.

وی تصریح کرد: به همین دلیل برنامه ریزی اولیه پروژه‌های استان با اولویت بخشی به مسئله آب و پس از آن پروژه‌های اقتصادی ۴۰ درصد به بالا و پروژه‌های ۵۰-۶۰ درصد به بالای عمرانی انجام شده است.

فاطمی یادآور شد: در مجموع برای این سفر، ۱۲ برنامه پیش بینی شده که در تلاش برای اجرای همه آنها هستیم.

استاندار یزد با بیان اینکه این برنامه‌ها در حال ویرایش و جمع‌بندی نهایی است، ادامه داد: در این بین نگاه ویژه‌ای به توسعه متوازن و عادلانه داریم تا سهم شهرستان‌ها هم رعایت شود و ما در هر شهرستانی پروژه‌های پیشران اقتصادی و عمرانی را داشته باشیم.

فاطمی گفت: علاوه بر این ما بودجه ۱۴۰۱ را تدوین کردیم و تمامی پروژه‌ها مشخص است و این موضوع هم می‌تواند به ما کمک قابل توجهی برای وضعیت پروژه‌های استان داشته باشد.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلاتی که در شهرستان‌های مختلف وجود دارد، سفرهای شهرستانی برنامه‌ریزی شده که بتوانیم از نزدیک مشکلات نقاط مختلف استان را شناسایی و مشاهده کنیم و در راستای رفع آن قدم برداریم.

استاندار یزد، رفع مشکلات محرومان و نیازمندان را یکی از اصلی‌ترین رویکردهای دولت دانست و عنوان کرد: سعی داریم که از تمام توان برای رفع مشکلات در استان بهره‌گیری کنیم.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..