برد تیم دانشگاه یزد در لیگ برتر بدمینتون کشور

بازی‌های هفته اول لیگ برتر بدمینتون کشور با برد تیم بدمینتون دانشگاه یزد با نتیجه چهار بر یک به پایان رسید.

به گزارش یزدی نیوز تیم بدمینتون دانشگاه یزد، در اولین دیدار خود به مصاف تیم پروتئین البرز در کرج رفت و توانست اولین برد خارج از خانه خود را در هفته اول مسابقات لیگ برتر بدمینتون کشور رقم زند.
در اولین بازی این دیدار امیرحسین حسنی از تیم دانشگاه یزد بازی را به حریف خود مهرداد رحمانی از تیم پروتئین البرز با نتیجه دو بر یک واگذار کرد.سپس در یکنفره دوم محمد علی فقیه خراسانی توانست حریف کرجی خود میکائیل مرئی را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد و همچنین در یکنفره سوم نیز سجاد ترابی از تیم دانشگاه یزد یاسین معتمدیان را با نتیجه دو بر یک پشت سر گذاشت.

در دونفره اول تیم دانشگاه یزد با بازی امیرحسین حسنی و محمدرضا حیدری توانستند مهرداد رحمانی و یاسین معتمدیان از تیم پروتئین البرز و همچنین در دونفره دوم نیز مجتبی کاظم پور و محمد علی فقیه خراسانی نمایندگان تیم استان یزد توانستند حریفان خود را با بازی ارشیا عمل‌کننده و ایمان معمارپور (نماینده استان البرز ) با نتیجه یکسان دو بر یک شکست دهند.

همچنین تیم بدمینتون چادرملو اردکان دیگر نماینده استان یزد در تالار اختصاصی بدمینتون سردار شهید جواد فتاحی این شهرستان میزبان تیم توس مسیر مشهد توانست با نتیجه نهایی چهار بر یک پیروز این مسابقه درهفته اول شود.
در یک نفره اول فرزین خانجانی از تیم چادرملو اردکان مهدی رضایی از تیم توس مسیر مشهد با نتیجه دو بر صفر شکست داد و در یک نفره دوم و سوم نیز به ترتیب با بازی درخشان مهدی انصاری و سروش اسکندری از سد سعید بابیانی و محسن معصومی حریفان خود با نتایج دو بریک و دو بر صفر گذشتند.
در دونفره اول فرزین خانجانی و سروش اسکندری بازیکنان تیم بدمینتون چادرملو اردکان، مهدی رضایی و محمد زرچی را با نتیجه دو بر یک شکست دادند.
اما در دونفره دوم یاسین طلایی و علیرضا رضاپور با نتیجه دو بر صفر مغلوب میهمان خود با بازی محمد جواد غریب و قاسم شاهمرادی از تیم توس مسیر مشهد شدند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..