تعامل عالی ناجا و سپاه در یزد سطح بالای امنیت را رقم زده است

فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به اینکه تعامل عالی ناجا و سپاه در یزد سطح بالای امنیت را رقم زده است، لوح تقدیر فرمانده کل ناجا به فرمانده سپاه الغدیر یزد را به سردار پورشمسی داد.

به گزارش یزدی نیوز، سردار عباسعلی بهدانی فرد در دیدار با فرمانده سپاه الغدیر استان با گرامیداشت و تبریک اعیاد قربان و غدیر و گرامیداشت دهه امامت و ولایت، اظهار داشت: به شکر خدا و تلاش تمام سربازان انقلاب در سپاه و ناجا امروز یک امنیت پایدار در سطح کشور و استان وجود دارد.

وی با اشاره به همکاری و همیاری‌های صورت گرفته در برگزاری امنیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراها افزود: امروز بین نیروی انتظامی، سپاه و بسیج تعاملی بسیار مطلوب وجود دارد که نتیجه این تعاملات اقتدار و سربلندی نظام اسلامی در سطح جهان است.

بهدانی‌فرد ادامه داد: دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی از سال‌ها قبل با توجه به مشکلات اقتصادی کشورو انجام اقدامات روانی از طریق رسانه‌ها تلاش می‌کردند میزان مشارکت مردم در این دوره از انتخابات و امنیت و سلامت آن را مخدوش کنند.

وی با تاکید بر اینکه سپاه و ناجا در کنار یکدیگر قرار گرفته و اقدامات جهادی و انقلابی خود در برگزاری انتخاباتی پر شور و امن را به درستی انجام دادند، تصریح کرد: این دو نیرو یک هدف مشترک را دنبال می‌کنند و آن خدمت‌رسانی شایسته به مردم تحت فرامین مقام معظم رهبری است.

فرمانده انتظامی استان در این دیدار لوح تقدیر سردار فرمانده ناجا به پاس همکاری و تعامل سازنده با پلیس استان یزد درامر انتخابات به فرمانده سپاه الغدیراهداء کرد .

سردار رضا پور شمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد هم در این دیدار با تقدیر از زحمات فرماندهی انتظامی استان در حوزه‌های مختلفی که سبب ارتقای امنیت استان شده گفت: سپاه الغدیر استان برای کمک و همکاری بیش از پیش با نیروی انتظامی آمادگی کامل دارد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در پایان با اشاره به ضرورت افزایش همگرائی و تعامل و همکاری فی مابین نیروی انتظامی و نیروی مقاومت بسیج در بخش‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی بر ارتقای سطح امنیت اجتماعی و فرهنگی جامعه تاکید کرد.

منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..