استاندار یزد تاکید کرد؛

لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای صیانت از فرهنگ اسلامی

استاندار یزد بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌های موجود برای صیانت از فرهنگ اسلامی و دینی تاکید کرد.

به گزارش یزدی نیوز، محمدعلی طالبی، در مراسمی که به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، از تبلیغات اسلامی استان یزد به خاطر تلاش‌هایی که در راستای ترویج فرهنگ و تعالیم اسلامی در جامعه انجام داده است، تقدیر کرد.

وی افزود: با فضای تعاملی و همکاری که بین نهادهای مختلف استان وجود دارد، زمینه های کار در حوزه های فرهنگی و اجتماعی بیش از گذشته فراهم است و باید فرصت هایی که در اختیار سازمان تبلیغات، روحانیون و وعاظ استان و دیگر دستگاه های فرهنگی وجود دارد را در شرایطی که هجمه های بسیاری به فرهنگ ایرانی و اسلامی ما صورت می گیرد، قدردان باشیم.

طالبی ادامه داد: فضای مجازی عرصه تاخت و تاز فرهنگ بیگانه است بنابراین بر همه ما لازم است که در مسیر رشد تعالیم اسلامی از همه توان خود استفاده کنیم و جای خوشحالی است که کرونا شرایطی فراهم آورد که شرایط رشد روحانیون در فضای مجازی ایجاد شد.

استاندار یزد با اشاره به تغییری که در سبک زندگی، آموزش و یادگیری در این ایام به وجود آمده است، افزود: ای کاش این فضای زودتر شناخته می شد تا به گونه ای بهتر می توانستیم از فرهنگ خود صیانت بیشتری کنیم.

وی یادآور شد: امیدواریم بتوانیم از همین ظرفیتها استفاده کنیم و با یک نگاه کارشناسی و مدیریت و برنامه ریزی خوب در عرصه فضای مجازی و فضای عمومی جامعه، مروج فرهنگ اسلامی و ایرانی خود باشیم.

طالبی همچنین اظهار امیدواری کرد: شرایط آینده هم به شکلی باشد که افراد و نهاهایی که دغدغه کار فرهنگی دارند، بتوانند قدم‌های بهتری در راستای رسالت خود و صیانت از فرهنگ اسلامی بردارند.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..