مدیرعامل چادرملو:

رای ندادن چاره رفع بحران‌ها نیست

مدیرعامل مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو گفت: رای ندادن چاره رفع بحران‌های کشور نیست و عدم مشارکت، دردی از کشور دوا نمی کند.

به گزارش یثزدی نیوز، ناصر تقی زاده با صدور بیانیه ای، جامعه کارگری را دعوت به حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری کرد.

در این بیانیه آمده است: امروز در دوران بلوغ شجره طیبه انقلاب اسلامی و در آستانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که شاهد صف آرایی دشمنان این سرزمین کهن هستیم، حضور پرشور عموم ملت فهیم ایران در پای صندوق‌های رای فرصتی برای تبلور اراده ملی و مظهر پویایی و بالندگی ایران همیشه سربلند ماست.

این بیانیه می افزاید: گرچه برخی ناکارآمدی‌ها و سوء مدیریت‌ها و از سویی تحریم‌های ظالمانه دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام، جامعه را در تنگنا قرار داده است، اما همگان می‌دانند راه برون رفت از این بحرانها عدم مشارکت در انتخابات نیست، بلکه با حضوری آگاهانه در پای صندوق‌های رأی و انتخاب فردی شایسته برای ساماندهی و رفع مشکلات کشور، پایبندی خود به آرمانهای والای بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و خون هزاران شهید انقلاب و دفاع مقدس و تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام و بذر یأس و نا امیدی را در دل دشمنان پراکنده می‌کنیم.

در این بیانیه آمده است: بنده نیز به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ کارگری به ویژه همکاران خود در واحدهای صنعتی و معدنی چادرملو که همواره در جهت رونق و آبادانی کشور و قطع وابستگی از بیگانگان در سنگر تولید مجاهدت می نمایند دعوت می کنم تا برای نمایش استقامت و پایداری در برابر زیاده خواهان و طمع ورزان این مرزو بوم با حضور پرشور خود در انتخابات، بار دیگر سربلندی و صلابت فرزندان ایران زمین را در برابر جهانیان به منصه ظهور برسانیم.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..