رئیس سازمان نوسازی مدارس:

طولانی شدن پروژه ها بدترین ظلم در حق سیستم عمرانی است

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: بدترین ظلم در حق سیستم عمرانی، طولانی شدن اجرای پروژه‌هاست بنابراین تکمیل پروژه های نیمه تمام، اولویت سازمان نوسازی مدارس در کشور است.

به گزارش یزدی نیوز مهراله رخشانی مهر در بازدید از پروژه‌های آموزشی در دست احداث و نیمه کاره شهرستان تفت با اشاره به پروژه ۱۲ کلاسه اسلامیه که از ۳۰ سال پیش، نیمه کاره رها شده است، اظهار داشت: وقتی پروژه‌ای ۳۰ سال به حال خود رها شود در واقع منابع کشور هدر رفته و نتوانسته‌ایم از آن استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه نیمه کاره رها کردن پروژه‌ها، هزینه اصلاح سازه را به دنبال دارد، افزود: بدترین ظلم در حق سیستم عمرانی این است که عمر ساخت یک پروژه را طولانی کنیم.

رئیس سازمان نوسازی مدارس تاکید کرد: بر همین اساس اولویت ما تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است و تلاش کردیم عمر ساخت پروژه‌ها را کاهش دهیم و به ۱۸ ماه برسانیم.

رخشانی مهر تاکید کرد: حضور خیران در شهرستان تفت قابل توجه است و تعداد زیادی پروژه خیرساز در این شهرستان وجود دارد که برخی از آنها به بهره برداری رسیده و تعدادی هم نیمه کاره است که با تعیین سهم دولت، وارد فاز بهره برداری می‌شود.

وی عنوان کرد: نماینده مردم تفت و میبد نیز پیگیر است که سهم بیشتری از سمت نمایندگان برای مدرسه سازی جذب شود و این اطمینان را می‌دهم که با حضور نماینده مجلس این شهرستان، مدیرکل نوسازی مدارس استان، فرماندار تفت و رئیس آموزش و پرورش تفت در این بخش اتفاقات خوبی در حوزه مدرسه سازی رخ دهد و پروژه‌ها با سرعت خوبی پیش برود و در مهر ۱۴۰۰ و دهه فجر ۱۴۰۰ پروژه‌های خوبی تحویل آموزش و پرورش دهیم.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور  به همراه میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس و ذاکر مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد از چند پروژه آموزشی نیمه کاره یا در دست احداث در شهرستان تفت و روستاهای آن بازدید کرد.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..