برگزاری جشنواره رفیق خوشبخت ما در یزد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد: جشنواره رفیق خوشبخت ما همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی آغاز شده و تا دهه مبارک فجر ادامه خواهد داشت.

به گزارش  یزدی نیوز، میرحسینی ضمن اشاره به آغاز جشنواره “رفیق خوشبخت ما” اظهار داشت: این طرح دارای دو رویداد است که بخشی از آن، برگزاری جشنواره فرهنگی هنری با هدف “بررسی سبک زندگی حاج قاسم سلیمانی متناسب با شعار‌ها و اهداف جمعیت هلال‌احمر” است.

 

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به رویکرد این جشنواره افزود: در جشنواره “رفیق خوشبخت ما” افراد دعوت به ثبت خاطرات، دست‌نوشته‌ها و مسائل مرتبط با سبک زندگی حاج قاسم در قالب فیلمنامه، نریشن، موشن‌گرافی و انواع مطالب دیگر می‌شوند و می‌توانند مطالب خود را در سایت سازمان جوانان هلال‌احمر ثبت کنند.

 

میرحسینی با اشاره به زمان برگزاری جشنواره مذکور گفت: این جشنواره از ۱۳ دی ماه همزمان با سالگرد شهادت حاج‌قاسم آغاز شده و تا دهه مبارک فجر ادامه خواهد داشت و مخاطبان می‌توانند آثار خود را به حوزه معاونت جوانان این جمعیت ارسال یا در سایت به آدرس http://javanan.rcs.ir/rafigh بارگذاری کنند، که در ایام دهه فجر نیز برگزیدگان اعلام و تقدیر خواهند شد.

 

وی با اشاره به برگزاری رویدادی با عنوان ” ۴۰ چراغ” اظهار داشت: موضوع دیگر نیز برگزاری رویدادی با عنوان ۴۰ چراغ برای خیررسانی به این سردار شهید است که همزمان با سالگرد شهادت ایشان آغاز و تا ۲۲ بهمن ماه نیز ادامه خواهد داشت.

 

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به رویداد ۴۰ چراغ افزود: در این رویداد داوطلبان نیت می‌کنند تا در این مدت اقدامات و امور خیر را به انجام رسانند و ثواب آن را به روح شهید سلیمانی هدیه کنند.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه شرکت کنندگان میتوانند با مراجعه به آدرس http://javanan.rcs.ir/۴۰cheragh رویداد داوطلبانه خود را ثبت کنند، اظهار داشت: مصادیق و نمونه‌های این امور خیر در سایت سازمان جوانان اعلام شده و اغلب این امور با محوریت کمک به بیماران کرونایی و اقداماتی برای کمک به شهروندان در راستای مقابله با کرونا، ایمن‌سازی شهر در برابر شیوع این ویروس، کمک به نیازمندان است.

 

میرحسینی با اشاره به هدف این طرح افزود: در این طرح تلاش شده تا کمک به اعضای جامعه از بعد ریالی و مالی خارج شود و به صورت عملی به منفعت‌رسانی در سطح شهر اقدام کنیم. هدف از این پویش، آشنایی و انس جوانان با شخصیت حاج‌قاسم سلیمانی است.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..