اِلمان سردار سلیمانی اثر هنرمند اردکانی رونمایی شد

اِلمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اثر «مجید مزکوری» خلاقانه هنرمند اردکانی در ورودی مجتمع صنعتی چادرملو اردکان رونمایی شد.

«مجید مزکوری» خالق این اثر گفت: این اثر به صورت ترام خطی(سایه روشن) با استفاده از ورق های فلزی طراحی و توسط صنعتگران مجتمع صنعتی چادرملو ساخته شد.

وی خاطرنشان کرد: المان‌ سردار شهید سلیمانی به مساحت ۱۲۰ مترمربع طی یک ماه کار شبانه‌روزی ساخته و در ورودی این مجتمع صنعتی معدنی نصب شد.

حجت الاسلام و المسلمین «سید اسماعیل شاکر» امام جمعه اردکان امروز در حاشیه این مراسم رونمایی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات اثربخش مدیر عامل چادرملو در توسعه امور فرهنگی و اجتماعی شهرستان اردکان و خدمات بی شائبه این مجتمع در امر مقابله با ویروس کرونا، گفت: ادامه راه شهدا با حرف و شعار عملی نمی شود بلکه وظیفه ما در هر مقام و مسئولیتی که هستم عمل به وظایف محوله در جهت اعتلای نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: تقویت اقتصاد داخلی با تلاش‌های صنعتگران و تولیدکنندگانی همانند چادرملو اتفاق می‌افتد و این خدمات ارزنده است چرا که آینده کشور را تضمین می‌کند و مطمئنا در راستای اهداف شهدای والا مقام نیز خواهد بود.

امام جمعه اردکان مجدداً ضمن حمایت از برنامه‌های توسعه بخش چادرملو، از توجه خاص مدیر عامل این شرکت به مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز تشکر و قدردانی کرد.

«ناصر تقی زادهـ مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو نیز در این مراسم با تجلیل از خدمات فراموش ناشدنی شهید حاج قاسم سلیمانی در ایجاد امنیت منطقه و مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب، گفت: شهید سلیمانی، شیر روز و عارف شب بود و همین امر راز ماندگاری یاد و نام آن شهید در قلب‌هاست.

وی افزود: حاج قاسم و دیگر سرداران و خادمان که در راه حفظ آرمانهای مقدس این نظام جانفشانی کردند و به شهادت رسیدند، پیام مقاومت و ایستادگی به ما آموختند و تکلیف امروز ما به عنوان فعالان بخش تولید و صنعت تلاش در جهت استقلال و امنیت اقتصادی و در حین حال توجه به ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت است.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..