مدیر کل بهزیستی یزد خبر داد

تلفات کرونایی مراکز شبانه‌روزی بهزیستی یزد محدود بوده است

مدیرکل بهزیستی یزد از وضعیت مطلوب مراکز شبانه روزی نگهداری از معلولان در استان خبر داد و گفت: مراکز درگیر کرونا نیز تاکنون تلفات جانی محدودی داشته‌اند.

«محمدعلی عطابخش»  از مطلوب بودن شرایط مراکز شبانه‌روزی تحت پوشش بهزیستی در دوران کرونا ابراز خرسندی کرد و گفت: خوشبختانه مراکز شبانه‌روزی نگهداری از معلولان، کمتر درگیر آسیب‌های کرونایی شده‌اند و آنهایی که به نوعی درگیر بوده‌اند نیز تاکنون تلفات جانی محدودی داشته‌اند.

وی وضعیت مطلوب مراکز شبانه‌روزی در دوران کرونا را ناشی از همراهی و سخت کوشی کادر اجرایی، پرسنل مراکز و کمک‌های بی‌دریغ خیران با وجود شرایط سخت ناشی از کرونا اعلام کرد.

مدیر کل بهزیستی استان در رابطه با حمایت‌های مربوط به افراد تحت پوشش بهزیستی در دوران کرونا نیز اظهار کرد: برای معلولان شدید واقع در خانه و آسیب دیدگان ناشی از کرونا، کمک‌های موردی حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان از سوی سازمان بهزیستی کشور در نظر گرفته شده که از طریق بنیاد مستضعفان به واسطه بهزیستی کشور اعطا شده است.

عطابخش در پایان نیز خاطرنشان کرد: این کمک‌ها تاکنون در سه مرحله به ارزش جمعاً بیش از پنج میلیارد تومان به همراه کمک‌هایی ویژه از طریق مراکز شبانه روزی به معلولان اعطا شده است.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..