بیانیه سپاه الغدیر یزد به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان ۱۳۹۹

سپاه الغدیر یزد به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان ۱۳۹۹ بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش یزدی نیوز متن بیانیه سپاه الغدیر یزد به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اَلَّذِینَ ءَامَنُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ اللَّهِ وَ الَّذِینَ کَفَرُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُواْ أَوْلِیَاء الشَّیْطَانِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطَانِ کَانَ ضَعِیفًا» (نساء- ۷۶)

کسانی که ایمان دارند، در راه خدا پیکار می‌کنند و آن‌ها که کافرند، در راه طاغوت؛ پس شما با یاران شیطان پیکار کنید؛ زیرا نقشه شیطان، ضعیف است.

۱۳ آبان ماه تنها، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا نیست بلکه یکی از نقاط عطف تاریخ بشر در شکستن هژمونی طاغوت و هیمنه پوشالین استکبار است و به همین دلیل امام خمینی رحمه الله فروریختن لانه جاسوسی آمریکا را انقلاب دوم نامیدند.

امروز با جرأت می‌توان صدای خرد شدن استخوان رژیم استکباری آمریکا و فریاد تنفر ملت‌ها از حکام کاخ سفید را شنید به طوری که امام خامنه‌ای دامت برکاته فرمودند: “سیزده آبان فرو ریختن هیمنه‏ی سلطه‏ی آمریکائی و استکبار آمریکائی در ایران و در جهان بود”.

اکنون با گذشت بیش از ۴ دهه از انقلاب دوم جوانان مومن و ولایت مدار ایران اسلامی چهره واقعی و بدون نقاب سردمداران نظام سلطه در مناظره‌های اخیر انتخاباتی آمریکا بار دیگر درستی سخن حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی را که فرمودند: “آمریکا شیطان بزرگ است” را بر جهانیان آشکار نمود.

امسال در حالی سالگرد مبارزه با استکبار جهانی را گرامی می‌داریم که استکبار جهانی بعد از ایجاد گروه‌هایی مانند داعش و طالبان سعی در نابودی اسلام و جلوگیری از رشد آن را داشتند که در این راه شکست خورده و این بار نیز سیاست تخریب و استهزای مقدسات مسلمین و اهانت به ساحت مقدس رسول رحمت و مهربانی را پیش‌گرفته و با پوشش عوام فریبانه آزادی بیان، عواطف میلیون‌ها مسلمان را جریحه‌دار می‌کنند. اما اسلام عزیز در سراسر عالم به ویژه آمریکا و اروپا در حال گسترش و بیدار کردن قلوب و فطرت‌های انسانی است.

سپاه الغدیر استان یزد با یادآوری نشانه‌های افول هژمونی آمریکا، ضمن گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان ۱۳۹۹ و دعوت از آحاد مردم برای هوشیاری و توجه هرچه بیشتر به تحرکات جبهه استکبار علیه اسلام عزیز، و تاکید بر اینکه تنها راه غلبه بر استکبار جهانی و برون رفت از مشکلات داخلی تبعیت محض از فرامین و فرمایشات امامین انقلاب می‌باشد. بار دیگر با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به مستکبران جهان اعلام می‌کند که همواره در راه تحقق آرمان‌ها و اهداف والای نظام اسلامی ایستادگی و سلطه ناپذیری را سرلوحه خود قرار می‌دهد و همچنان نوک پیکان استکبارستیزی را به سمت آمریکا و ایادی آن به عنوان نماد استکبار نشانه می‌رود که بدون تردید این اقدام، ادامه راه مقدس امام (ره) و شهدا است.

سپاه الغدیر استان یزد

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..