رشد ۲۱ درصدی تعداد پروازهای فرودگاه یزد

به گزارش یزدی نیوزمدیرکل فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی یزد با اشاره به رشد ۲۱ درصدی تعداد پروازهای این فرودگاه در سال جاری، از اضافه شدن چهار پرواز در مسیرهای تهران، قشم و مشهد طی دو ماه اخیر خبر داد.

 

«سعدالله وطن‌خواه» در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه یزد،‌ با اشاره به افزایش پذیرش مسافر در فرودگاه شهید صدوقی یزد، اظهار کرد: در فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی یزد به‌طور میانگین ۱۳۰ پرواز در هفته،‌ اعزام و پذیرش می‌شود.

 

وی با اشاره به رشد ۹ درصدی پذیرش مسافر نسبت به پارسال، گفت: پروازهای داخلی فرودگاه شهید صدوقی یزد در بهمن‌ماه امسال ۱۴ درصد نسبت زمان مشابه در سال قبل افزایش داشته است.

 

وطن‌خواه رشد هفت درصدی اعزام مسافر از فرودگاه شهید صدوقی را نشانه ظرفیت بالای فرودگاه بین‌المللی یزد دانست و خاطرنشان کرد: در بهمن‌ماه امسال بیش از ۵۲ هزار مسافر از فرودگاه یزد اعزام شدند.

 

وی با اشاره به رشد ۲۱ درصدی تعداد پروازها در فرودگاه شهید صدوقی یزد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته، افزود: تعداد پروازهای فرودگاه یزد،‌ در بهمن ماه امسال ۱۳ درصد رشد داشته است.

 

مدیرکل فرودگاه شهید صدوقی یزد تصریح کرد: تأمین یک دستگاه سیستم فرود مجهز به ILS،‌ افزایش فضای انتظار مسافران در فرودگاه و تأمین اتاق تقرب با هدف ایجاد ارتباط بیشتر با خلبان،‌ را از اقدامات انجام شده و در دستور کار فرودگاه شهید صدوقی یزد است.

 

وطن‌خواه در ادامه از اضافه شدن چهار پرواز در مسیر «تهران – یزد» و بالعکس، دو پرواز در مسیر «یزد – قشم» و بالعکس و یک پرواز در مسیر «مشهد – یزد» و بالعکس به ناوگان هواپیمایی استان یزد در دو ماه اخیر خبر داد.

بخش نظردهی بسته شده است..