استقبال دانش‌آموزان یزدی از طرح«داغ بی‌نشان»

no-thumbs

دبیر ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد از استقبال دانش‌آموزان یزدی از طرح «داغ بی‌نشان» خبر داد و گفت: در این طرح 90 مدسه تحت پوشش قرار گرفتند.

به گزارش یزدی نیوزمحمدرضا دشتی، دبیر ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد اظهار کرد: داغ بی‌نشان طرحی برای معرفی حضرت زهرا (س) و ایستادگی و دفاع ایشان از ولایت است و در مدارس مرکز استان یزد به اجرا درآمده است.


وی عنوان کرد: این طرح نه تنها در مدارس مرکز استان اجرا شده بلکه از مدارس اشکذر نیز برای اجرای این طرح درخواست‌هایی ارائه شده است.

دشتی بیان کرد: تاکنون حدود ۹۰ مدرسه دوره متوسطه اول و دوم، زیر پوشش این طرح قرار گرفته‌اند که در هر مدرسه حداقل ۳۰۰ دانش‌آموز در طرح یاد شده، شرکت کرده‌اند.

دبیر ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد با اشاره به طرح داغ بی‌نشان و تشریح این طرح عنوان کرد: در این طرح یک مربی در مدارس حضور می‌یابد و با استفاده از ابزارهای روز، ۱۲ گام حضرت زهرا (س) برای حمایت از ولایت همچنین آیه تطهیر و جایگاه حضرت زهرا (س) را برای دانش‌آموزان تشریح می‌کند و در نهایت نیز یک کلیپ از شهادت آن حضرت پخش می‌شود.

وی عنوان کرد: در پایان طرح نیز یک تعهدنامه توسط دانش‌آموزان علاقمند امضا می‌شود که این تعهدنامه، تعهدی برای حرکت در مسیر حضرت زهرا (س) به ویژه در مسیر دفاع از ولایت است که این تعهدنامه توسط مدیر مدرسه قاب گرفته و در معرض دید همه دانش‌آموزان قرار می‌گیرد.

دشتی ادامه داد: اجرای این طرح به معرفی بیشتر سیره حضرت فاطمه (س) کمک کرده و دانش‌آموزان اطلاعات بیشتری از زندگی کوتاه اما پربرکت و اثرگذار این بانوی گرامی کسب کرده‌اند.

دبیر ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد تصریح کرد: این برنامه به ویژه برای دختران بسیار اثرگذار بوده و استقبال خوبی از این برنامه صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: این طرح در طول ایام فاطمیه در یزد اجرا شده و تا ۲۳ اسفند، سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در یزد ادامه خواهد یافت.

 

 

بخش نظردهی بسته شده است..