کتابخانه شهید صدوقی مروست در آستانه تعطیلی

به گزارش یزدی نیوزمدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد در دیدار با یادگار سومین شهید محراب عنوان کرد: تنها کتابخانه فعال با نام و یاد سومین شهید محراب در استان فاقد ساختمان مناسب و در آستانه تعطیلی است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه یزد، "رقیه دوست فاطمی‌ها" در این دیدار که به منظور پیگیری وضعیت کتابخانه شهید صدوقی شهرستان خاتم انجام شد، با گرامیداشت یاد و خاطره سومین شهید محراب و فرزند فقیدش، اظهار کرد: خاندان بزرگ صدوقی همواره پیشتاز در امور خیر و عام‌المنفعه بوده‌اند و خدمات آنها در گوشه و کنار استان نمایان است.

وی با اشاره به مشکلات عدیده کتابخانه شهید صدوقی مروست، تصریح کرد: این کتابخانه، تنها کتابخانه‌ای است که به نام و یاد سومین شهید محراب در استان فعالیت می‌کند ولی به دلیل نداشتن ساختمان مستقل، چندین بار جابجا شده و اخیراً نیز با اتمام مدت قرارداد اجاره آن، فاقد ساختمان مناسب است.

دوست فاطمی‌ها افزود: تاکنون پیگیری‌هایی هم که برای احداث ساختمان مستقل این کتابخانه صورت گرفته، به نتیجه نرسیده و این کتابخانه در آستانه تعطیلی قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام "محمد صدوقی" فرزند امام جمعه فقید یزد و یادگار سومین شهید محراب نیز در این دیدار با تقدیر از تلاش‌های مدیر کل و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان، ابراز امیدواری کرد که در سفر به شهرستان خاتم، پیگیر مشکلات این کتابخانه شود.

وی همچنین قول داد از همه ظرفیت‌های موجود برای حل مشکل این کتابخانه که به نام شهید محراب آیت‌الله صدوقی مزین است، استفاده شود.

 

بخش نظردهی بسته شده است..