افتتاح پلی کلینیک تخصصی بیمارستان ضیایی اردکان

به گزارش یزدی نیوزبا حضور وزیر بهداشت، درمان و آموش پزشکی، مرکز پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان ضیایی شهرستان اردکان یزد به بهره برداری رسید.

این مرکز درمانی در زمینی به وسعت سه هزار و ۵۰۰ متر مربع و با زیربنای ۱۶۰۰ مترمربع احداث و بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال برای ساخت آن هزینه شده است.
هزینه ساخت پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان ضیایی اردکان ۵۵ درصد توسط خیرین و ۴۵ درصد توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد پرداخت شده و با ۳۱ متخصص و فوق تخصص در رشته های مختلف پزشکی مشغول به فعالیت می شود.

این پلی کیلینیک دارای ۴۳ اتاق در بخش های روانشناسی بالینی ، بیناسنجی ، شنواسنجی ، آندوسکپی ، نوار مغز ، نوار عصب و عضله و اتاق عمل سرپایی است.
سید حسن قاضی زاده هاشمی دقایقی پیش از بخش های مختلف بیمارستان ضیایی اردکان بازدید و با کادر پزشکی این بیمارستان گفت و گو کرد.

دراین بازید وزیر بهداشت از بیماران این بیمارستان نیز عیادت نمود و به خانواده مرحوم ضیایی، خیر عرصه سلامت اردکان لوح تقدیر اهدا کرد.
مرحوم محمد ضیایی، یک سوم دارایی خود را وقف بهداشت و درمان این شهرستان نموده است.
درادامه برنامه وزیر بهداشت و درمان ، مسجد نور بیمارستان ضیایی اردکان را افتتاح کرد ، این مسجد در زمینی به مساحت ۵۰۰ مترمربع احداث و ۷ سوئیت در طبقه دوم ان بنا شده است که همراهان بیماران راه دور می توانند از آن استفاده نمایند.

برای ساخت و تکمیل این مسجد نزدیک به ۱۰ میلیارد ریال توسط خیر مرحوم حاج محمد ضیایی اردکانی هزینه شده است. رئیس جمهوری و برخی از اعضای هیات دولت امروز دوشنبه میهمان مردم استان یزد هستند.

بخش نظردهی بسته شده است..