خودروی رئیس جمهوری در حلقه محبت مردم یزد

no-thumbs

خودروی حامل دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران از مبدا فرودگاه در میان انبوه جمعیت استقبال کننده قرار گرفته و حرکت خودرو به کندی انجام می شود.

به گزارش یزدی نیوزمردم قدرشناس یزد از دقایق اولیه صبح امروز با تجمع در مسیرهای ورودی فرودگاه شهید صدوقی یزد آماده استقبال از رئیس جمهور محبوب خود بودند.
گزارش خبرنگاران ایرنا حاکیست مردم یزد در جای جای مسیر فرودگاه تا میدان شهدا (امیرچخماق )که محل اصلی سخنرانی رئیس جمهوری است تجمع کرده و به دکتر روحانی خوش آمد می گویند.
این عده با در دست داشتن پلاکارد و دست نوشته هایی ورود رئیس جمهوری به استان یزد را خوش آمد می گویند.
مردم استان دارالعباده یزد اعم از پیر و جوان، زن و مردم و کوچک و بزرگ به پاس خدمات دولت تدبیر و امید از روحانی و اعضای هیات دولت استقبال کردند.
هم اکنون خودرو دکتر روحانی به سختی از میان جمعیت می گذرد و فشردگی جمعیت به حدی است که احتمالا سخنرانی رئیس جمهوری با تاخیر آغاز شود.
هم اکنون مسیرهای بلوار فرودگاه، میدان صنعت، چهار راه دولت آباد، میدان بعثت و خیابان قیام مملو از جمعیتی است که در انتظار رئیس قوه مجریه محبوب خود هستند.
یزد با عناوینی همچون شهر بادگیرها، شهر کار و کاریز و کاهگل، دارالعباده، دارالعلم و دارالعمل، حسینیه ایران، شهر دوچرخه ها، شیرینی، شهر قنات و قنوت و قناعت و شهر آتش و آفتاب شناخته می شود.
یزد نخستین استان کشور از لحاظ سرانه صنعتی ( کل سرمایه گذاری تقسیم بر جمعیت) و نیز چهارمین استان کشور از لحاظ کشت گلخانه ای از مهمترین ظرفیت های یزد محسوب می شود.
۲۲ جایگاه نخست قبولی کنکور سراسری ، ۵۱ درصد از تولید سنگ آهن کشور ، تولید ۴۵ درصد کاشی و سرامیک ، ۲۷ درصد تولیدات نساجی کشور ، ظرفیت بالای میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان دومین شهر تاریخی جهان بعد از ونیز ایتالیا و نخستین شهر خشتی جهان، انرژی خورشیدی و پزشکی به عنوان رتبه نخست کشور در زمینه پزشک و تخت بیمارستانی نسبت به جمعیت از دیگر پتانسیل های این استان کویری است.
دکتر روحانی تاکنون به بیست و دو استان سفر کرده که با احتساب سه سفر داخلی به شهرستانهای استان تهران ، سفر به استان یزد بیست و پنجمین سفر کاروان تدبیر و امید محسوب می شود.

بخش نظردهی بسته شده است..