آخرین مهلت پرداخت جریمه ریالی سربازی

به گزارش یزدی نیوزجانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: متقاضیان ثبت نام طرح جریمه مشمولان غایب دارای بیش از ۸ سال غیبت، فقط تا پایان اسفند ماه فرصت دارند از این تسهیلات قانون بهره مند شوند.

سردار ابراهیم کریمی در خصوص طرح جریمه مشمولان غایب اظهار داشت: به موجب بند (ط) تبصره ۱۶ ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۳ مجلس شورای اسلامی، متقاضیان استفاده از طرح جریمه مشمولان غایب که بیش از ۸ سال غیبت دارند فقط تا پایان اسفندماه امسال فرصت بهره مندی از این طرح را دارند.

وی افزود: برهمین اساس مشمولان غایبی که در طرح جریمه خدمت وظیفه عمومی ثبت نام کرده اند و تاکنون مبلغ جریمه خود را پرداخت نکرده اند نیز فقط تا پایان سال جاری فرصت دارند جریمه های خود را پرداخت کنند.

سردار کریمی افزود: در صورت پرداخت نشدن جریمه ها در مهلت تعیین شده، این گونه تصور می شود که افراد متقاضی از پرداخت مبلغ جریمه غیبت خدمت وظیفه عمومی خود، منصرف شده اند که در این صورت سازمان وظیفه عمومی ناجا، آنها را برای اعزام به خدمت تعیین تکلیف می کند.

جانشین وظیفه عمومی ناجا در خاتمه گفت: در راستای اجرای مواد ۱۰ ،۵۸،۶۲،۶۳، مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی، قانون مبنی بر طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب، اعمال محدودیت ها و محرومیت های اجتماعی، لازم است مشمولان غایب هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام کنند.

مهر

بخش نظردهی بسته شده است..