دستگیری زوج سارق طلاجات بانوان سالمند در یزد

به گزارش یزدی نیوزفرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پلیس آگاهی زوج سارقی را که به بهانه کمک به نیازمندان دست به سرقت طلاجات ۳۰ نفر از بانوان سالمند زده بودند شناسایی و دستگیر کردند.

سردار ایرج کاکاوند افزود: با توجه به سرقت های طلاجات از بانوان سالمند در مناطق مختلف یزد، بررسی موضوع بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان دایره سوم مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقاتی که ماموران پلیس از مالباختگان انجام دادند مشخص شد یک زوج سارق در مناطق خلوت شهر یزد به بانوان سالمند مراجعه و به بهانه کمک به افراد نیازمند و فقرا طلاهای آنها را به سرقت می برند.
این مسئول خاطر نشان کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام تلاش شبانه روزی و همچنین با توجه به اظهارات مالباختگان و چهره نگاری انجام شده توانستند ردپایی از این زوج سارق غیربومی را در یکی از هتل های شهر یزد به دست آورند.
کاکاوند ضمن اشاره به اخذ مجوز قضائی گفت: کارآگاهان پلیس در یک عملیات غافلگیرانه زوج سارق را در هتل دستگیر و در بازرسی انجام شده از آنها تعدادی النگوی سرقتی نیز کشف کردند.
وی در خصوص نحوه سرقت این زوج سارق گفت: این افراد با در دست داشتن تعدادی لباس به محلات خلوت شهر رفته و به بهانه کمک به نیازمندان و فقرا طلاجات بانوان سالمند را با زیرکی خاصی سرقت می کردند.
فرمانده انتظامی استان یزد در خاتمه با بیان اینکه فرد مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.
منبع: ایرنا

بخش نظردهی بسته شده است..