احمد خاتمی: برخی اینجانب را تندرو می خوانند

به گزارش یزدی نیوزنامزد انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان کرمان گفت: خطر نفوذ، خطری جدی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. 

به گزارش ایرنا، سید احمد خاتمی در جمع شماری از مردم در مسجد الزهرا رفسنجان ضمن تسلیت به مناسبت شهادت جانسوز حضرت فاطمه زهرا (س) افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده اند متدینین را تندرو نخوانید اما علیرغم فرموده رهبرمان، برخی اینجانب را تندرو می خوانند در حالی که بنده هیچ سخنرانی بی منطقی تاکنون نداشتم لذا در بحث ولایت با هیچ کسی معامله نمی کنیم و اگر در سنگر خبرگان باشیم سنگر تقویت رهبری را درست می کنیم و اگر سنگر خبرگان نباشد تمام وجودمان را فدای رهبری می کنیم.

خاتمی افزود: ما اعتدال را با رهبر معظم انقلاب می شناسیم و هرکس با ایشان است معتدل است و هرکس با ایشان کوچکترین مشکلی داشته باشد، تندرو است.

وی گفت: دشمنان ایران اسلامی به دنبال این هستند تا با نفوذ در عرصه های تصمیم گیری این کشور دخالت کنند و ایران را به نابودی بکشانند.

وی با اشاره به اینکه براندازی اسلام و ارزش های نظام جمهوری اسلامی هدف نفوذ است تصریح کرد: اگر کسی بخواهد سوژه نفوذ را از دیدگاه قرآن بداند باید بگویم که در این کتاب کلام الله ۳۵۰ مرتبه در رابطه با نفوذ و منافقین بیان شده است.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب از عید فطر تاکنون ۸۰ بار کلمه نفوذ را بر زبان جاری ساختند، این کلمه یک کلمه کلیدی است به این معنا که دشمن جنگ تحمیلی به راه انداخت و با ترورهای کورکورانه بیش از ۱۷ هزار شهید در کشور داریم.

نماینده کنونی مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری افزود: چهار روز مانده به انتخابات هم مردم و هم نامزدها هوشیار باشند که خطر نفوذ دشمن در عرصه های تصمیم گیری جدی است.

وی خاطرنشان کرد: انصراف نماینده فعلی مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی از ادامه فعالیت در این دوره از انتخابات کاری بسیار شایسته است زیرا بر هوای نفس خود غلبه کرده است.

خاتمی گفت: در همین راستا به تمامی نامزدهای این دوره از انتخابات توصیه می کنم که اگر اقدام به موقع در انصراف نداشته باشند و مجلس شورای اسلامی به نوع دیگری شکل بگیرد در تمام چهار سال آینده، بخشی از گناه بر گردنشان است.

وی افزود: حدود ۸ سال از فتنه ۸۸ می گذرد و رهبر معظم انقلاب بارها کلمه نفوذ و بصیرت را بیان فرمودند.

نامزد انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان از حوزه انتخابیه کرمان افزود: ایران اسلامی ۳۷ سال است که با تمام دنیا جز رژیم غاصب صهیونیستی و کشور آمریکا رابطه دارد و به گفته رهبری مذاکره ایرانیان با آمریکا فقط در بحث هسته ای است و برخی فکر نکنند که با نتیجه بخش بودن برجام، تابوی مذاکره با آمریکا شکسته شده بلکه ما با تمام دنیا در رابطه هستیم و در رابطه با آمریکا در زمینه هسته ای مذاکره داریم.

وی عنوان کرد: شیطنت های آمریکا هنوز وجود دارد، در براندازی اسلام در کشورهای اسلامی داعش را کمک تسلیحاتی می کند تا با نسل کشی مسلمانان را نابود سازد.

وی با اشاره به اینکه عنصر امپراطوری رسانه ای یکی از ابزار نفوذ دشمنان است گفت: دشمن امروز از فضاهای رسانه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده می کند .

خاتمی ادامه داد: متاسفم بر کسانی که در کانال های تلگرام و فضاهای مجازی پایشان را جای پای انگلیس و آمریکا می گذارند.

وی گفت: انقلاب اسلامی یادگار ارزشمند شهیدان است و ما در برابر حفظ این انقلاب تکلیف داریم تا از اصالت های انقلاب دفاع کنیم.

وی با بیان اینکه ولایت مداری مهمترین شرط است افزود: نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی، به نفوذ دشمنان آگاه باشند تا دشمن نتواند بر ایران حاکمیت پیدا کند.

تبلیغات پنج نامزد انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان کرمان از ۲۲ بهمن آغاز شده است.
انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند در سراسر کشور برگزار می شود.

بخش نظردهی بسته شده است..